Bilim İlaç İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Bilim İlaç Hakkında;

Köklü bir geçmişe sahip olan Bilim İlaç sektördeki hayatına 1954 senesinde, bilim laboratuvarı olarak başlamıştır.  Bu tarihten sonra hızlı bir şekilde gelişmiş olup günümüzde Türk ilaç sektörüne 300 kuruluş içinde 3. Sıraya ulaşmıştır. Büyümesine devam eden kurum Türk sermayeli bir firmadır.

İlaç üzerine üretim ve pazarlama yapan firma, 50 üzerinde ülkeye ihracat da gerçekleştirmektedir. İlaç pazarına dermatolojik ürünler, antibiyotikler, demir preparatları, kas gevşeticiler ve daha birçok ürün sunmaktadır. 238 ruhsatlı ilacı ile başarılı çalışmalarını yürütmektedir. Modern ve üçlü modern ürün portföyü ile güvenilir hizmetleri vardır.

Bilim İlaç İş Başvuru Formu

Bilim İlaç kendi platformu içinde bulunan insan kaynakları sekmesinden, bu konuda adaylara gerekli tüm bilgileri vermektedir. İlanları takip etmek için farklı kaynaklar mevcut olup bunlardan bir tanesi Linkedin’dir. Burada aktif duyuruları mevcut olup adaylar ayrıntılı bilgi almanın haricinde başvuru da gerçekleştirebilmektedir.

Bunun için ilana geldikten sonra hemen başvurun üzerine tıklamak ve ardından diğer işlemleri tamamlamak yeterlidir. Özgeçmişiniz ve pozisyon uyumluysa sizinle kısa sürede irtibata geçilebilir. 

Bilim İlaç İş İlanları

Bilim İlaç sadece Linkedin üzerinde değil aynı zamanda Kariyer.net aracılığıyla da ile alımlar yapmaktadır. Bunu değerlendirmek istiyorsanız yapmanız gereken işlemler oldukça basittir. Başvuru işlemleri için kayıt şart olup ardından özgeçmiş doldurarak veya güncelleyerek olumlu dönüşler alma şansınızı arttırmanız önerilir.

Bilim İlaç Açık Pozisyonlar

Bilim İlaç tarafından online platformlara yapılan başvurular ön işlem şeklindedir. Dolayısıyla bundan sonra insan kaynakları yetkilileri değerlendirme yaparak, uygun adayları mülakat için çağırmaktadır. Çağrı almışsanız ve işe kabul edilmek istiyorsanız buna katılmanız, tüm süreci tamamlamanız gerekir.

İlanlar belirli tarihler arasında aktif olduğu için sıklıkla duyuruları kontrol etmeniz de tavsiye edilir.

Açık Pozisyonlar;

NoPozisyonlarLokasyon
1Üretim Ekipmanları UzmanıKocaeli
2Yardımcı İşletmeler YöneticisiKocaeli
3Likit Ambalaj OperatörüKocaeli
4Human Resources Assistant SpecialistKocaeli
5Genel Başvuruİstanbul(Avr.)
6Üretim OperatörüKocaeli
7SAP Uzmanıİstanbul(Avr.)
8Üretim Planlama UzmanıKocaeli
9R&D Analytical Senior SpecialistKocaeli
10Depo Uzman YardımcısıKocaeli
11Üretim ÇalışanıKocaeli
12Medikal Müdürİstanbul(Avr.)
13Solid (Katı) Üretim OperatörüKocaeli
14Ambalaj Üretim UzmanıTekirdağ
15Yardımcı İşletmeler TeknisyeniKocaeli
16R&D Formulation SpecialistKocaeli
17HR Busıness PartnerKocaeli
18Üretim OperatörüTekirdağ
19Kalite Güvence Kalifikasyon/Validasyon UzmanıTekirdağ
20Teknik Depo ElemanıKocaeli
21Elektrik Bakım TeknisyeniKocaeli
22Likit Dolum OperatörüKocaeli
23Elektrik Bakım TeknisyeniTekirdağ
24Product Managerİstanbul(Avr.)
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

12 yorum

  1. Bilim ilac bunyesinde calismak isterim 1bucuk yildir ilacta calistim uretim ambalaj inkjet seri asim dokumantasyon bilim ilac ailesinde bende katilmak isterim tesekkurler

  2. Merhaba ben iki sene zet ilaç ambalaj bölümünde çalıştım şu anda iş sizim işe ihtiyacım var sizinle birlikte çalışmak, isterim ararsanız sevinirim

  3. 20 yıllık Eczane teknisyenim bilim ilaç ailesine katılmak ve burada alacagim eğitim ile birlikte eczane ve doktor çalışması yapmak istiyorum…0543 924 52 55 bekir yaşar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*