Bilgitaş İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

bilgitaş

Bilgitaş İş Başvuru Formu

Bilgitaş İş Başvurusu yaparak Bilgitaş’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Bilgitaş iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1982 yılında kurulan Bilgitaş, Türkiye’nin önde gelen doküman yönetimi çözümleri ve hizmetleri kuruluşlarından birisidir. Bilgitaş Türkiye yetkili distribütörü olduğu Kyocera Document Solutions ile uzun yıllardır Türkiye fotokopi makinası pazarının lideridir.

Bilgitaş ürün portföyünde bulunan Dijital Çok Fonksiyonlu Fotokopiler, Dijital Renkli Baskı ve Sonlandırma Makinaları,  Lazer Yazıcılar, Geniş Format Yazıcılar ve Yazılım ürünleri ile maliyetleri azaltacak, verimliliği arttıracak çevre dostu baskı ve kopyalama çözümleri sunmaktadır. Bilgitaş müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda Sayfabaşı Maliyet Anlaşması, Fotokopi Makinası ve Yazıcı Kiralama, Kurumsal Baskı Destek Merkezi, Doküman Maliyet Kontrolü ve Güvenlik, Değişken Veri Basımı, Doküman Yönetimi, Doküman Yakalama ve Dağıtım, Çıktı Yönetimi, Ağ Cihaz Yönetimi, Uygulama Geliştirme çözümleri sunarak değer katmaktadır.

İnsan Kaynakları

Bilgitaş başarıya giden yolun çalışanlarının yetenek ve performansına bağlı olduğuna inanır. Seçme ve işe almada, global bakış açısı ve proaktif yaklaşım ile Bilgitaş’ın geleceğe yönelik işgücü ihtiyaçlarını hedefler. Bilgitaş’ı geleceğe taşıyacak, Bilgitaş değerlerine sahip, işe en uygun nitelikteki işgücünü işe almayı hedefler.

Bilgitaş her zaman yenilikçi bir şirket olduğu için değişimi bir fırsat, gelinen noktadan tatmin olmayı da bir tehlike olarak görür. Yeni trendleri henüz daha oluşma aşamasında fark etme ve alışılagelmişin dışındaki yeni fikirlere açık olma yönetim anlayışımızın temelini oluşturan olgulardır. Ekip çalışması başarıların temeli olarak görülmekte, bilgilerin paylaşımının şirket başarısını yükselteceğine inanılmaktadır.

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*