Bilge Adam İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

bilge-adam-personel-alimi

Bilge Adam personel alımı yapacak!

Bilge Adam iş başvurusu yaparak sizde Bilge Adam ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Bilge Adam personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Bilge Adam eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Bilge Adam insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1997 yılında kurulan Bilge Adam Bilişim Grubu; Akademi, Uzman Kaynakları, Yazılım ve Altyapı olmak üzere dört uzmanlık bölümüyle hizmet veriyor. 700’ün üzerinde çalışanıyla ‘Bilişimde İnsan’ın gelişimine ve katma değerine odaklanan Bilge Adam, bilişim eğitimi ve entegre hizmet konusunda Türkiye’nin en büyük kuruluşudur.İş yazılımları ve teknolojileri konusunda hem bireylere, hem de kurumlara eğitim veren Bilge Adam Akademi’deki eğitimlerini başarıyla tamamlayanlar Microsoft, Apple, Adobe, Autodesk ve Google gibi önde gelen kuruluşlardan uluslararası sertifika almaya hak kazanırlar.

Bilge Adam Uzman Kaynakları, kurumlara dönemsel veya tam zamanlı bilişim uzmanları sağlar. Yazılım bölümü sektörel paket yazılımlarının yanı sıra şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik özel projeler ve uygulamalar geliştirir. Altyapı bölümü ise yönetilen hizmetler sunar ve bakım-destek hizmetleri verir. Ayrıca tüm uzmanlık bölümleri konularında danışmanlık da sağlar.Türkiye’nin önde gelen çok sayıda şirketiyle çalışan Bilge Adam’ın kurumsal hizmetleri; büyük işletmeler, stratejik müşteriler ve kamu gibi farklı seviyelerde sunulur.

İnsan Kaynakları

Gelin çalışma hayatını paylaşalım…

Bilge Adam ailesi, genç,dinamik, yenilikçi, bilgisini ve enerjisini paylaşmaktan mutluluk duyan bireylerden oluşmaktadır.

İşe Alma Ve Yerleştirme

Bilge Adam, işe alım süreci www.bilgeadam.com adresinden veya www.kariyer.net sitesinden yapacağınız iş başvurusu ile veya danışmanlık şirketleri ile ortak çalışmalar yürütülerek aranan aday özelliklerine göre önce uzun liste ve sonrasında kısa listenin oluşturulması ile başlar.

Bilge Adam’da İş Görüşmesi,

Adaylarla görüşmeler öncelikle İnsan Kaynakları Departmanı işe Alım Uzmanı ve sonrasında ilgili pozisyon yöneticisi/leri olmak üzere en az 2 ve pozisyona göre en fazla 3 görüşme yapılmaktadır.

Seçme ve yerleştirme sürecinde, Bilge Adam davranışsal yetkinlikleri ve teknik yetkinlikler olmak üzere iki alanda değerlendirme yapılır. Davranışsal yetkinliklerin ölçümlenmesinde kullanılan “Kişilik Envanteri” adayların pozisyona uygunluklarına karar verme aşamasında önemli rol oynamakta ve teknik yetkinlik testleri ile bilgi seviyeleri ölçümlenmektedir.

Aranan pozisyonun niteliğine göre “Değerlendirme Merkezi” çalışmaları ile yapılan simülasyonlarla adayların olaylara yaklaşımları ve tutumları gözlemlenmekte ve işe alım sürecinde çıktı olarak kullanılmaktadır.

Son olarak geçmiş iş tecrübelerinin önümüzdeki iş hayatına ışık tutacağı prensibi ile referans araştırılması yapılmakta ve olumlu olan adaylara İnsan Kaynakları Departmanı tarafından iş teklifi yapılmaktadır.

Buradan açık pozisyonlara ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*