Bilge Adam İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

bilgi-insan-logo

Bilge Adam İş Başvuru Formu

Bilge Adam İş Başvurusu yaparak Bilge Adam’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Bilge Adam iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1997 yılında kurulan Bilge Adam Bilişim Grubu; Bilişim Akademisi, Uzman Kaynakları, Yazılım ve Altyapı olmak üzere dört uzmanlık bölümüyle hizmet veriyor. 800’ün üzerinde çalışanıyla ‘bilişimde insan’ın gelişimine ve katma değerine odaklanan Bilge Adam, bilişim eğitimi ve entegre hizmet konusunda Türkiye’nin en büyük kuruluşu.

İş yazılımları ve teknolojileri konusunda hem bireylere, hem de kurumlara eğitim veren Bilge Adam Bilişim Akademisi, 14 şubesiyle bugüne dek 100 binin üzerinde mezun verdi. Akademi’de eğitimlerini başarıyla tamamlayanlar Microsoft, Apple, Adobe, Autodesk, Google gibi önde gelen kuruluşlardan uluslararası sertifika almaya hak kazanıyorlar.

Bilge Adam Uzman Kaynakları, kurumlara dönemsel veya tam zamanlı bilişim uzmanları sağlıyor. Yazılım bölümü sektörel paket yazılımlarının yanı sıra şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik özel projeler ve uygulamalar geliştiriyor. Altyapı bölümü ise kurulum-yükseltme ve bakım-destek alanlarında hizmet veriyor. Ayrıca tüm uzmanlık bölümleri konularında danışmanlık da sağlıyor. Türkiye’nin önde gelen çok sayıda şirketiyle çalışan Bilge Adam’ın kurumsal hizmetleri; büyük işletmeler, stratejik müşteriler ve kamu gibi farklı seviyelerde sunuluyor.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*