Bildirici Gıda İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

bildirici-gida-is-basvuru-formu

Bildirici Gıda personel alımı yapacak!

Bildirici Gıda iş başvurusu yaparak sizde Bildirici Gıda’ın gücünden güç alabilirsiniz. Bildirici Gıda personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Bildirici Gıda eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Bildirici Gıda insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Misyonumuz:

Müşterilerimize en kaliteli ürünleri en ucuz fiyata sunabilmektir.

Vizyonumuz:

Hijyenik koşullarda gıda güvenliğine uygun satış alanları oluşturabilmek ve çevresine duyarlı, bulunduğu bölge ve şehrin ekonomisine artı bir katma değer yaratabilen bir marka olmaktır.Türkiye gerçekleri içerisinde, Türk insanına yakışır Mağaza koşulları belirlemeye çalışan Bildirici’de İnsana saygı, Sevgi ilk planda gelmektedir.

Bildirici Süpermarket bugün  12.900 m2’ lik market satış alanına sahip,500 m2 ile 1.200 m2 arasında değişen büyüklüklerde 21 adet mağazasıyla, 68 kasa ve 420 personeliyle Sincan,Etimesgut,Eryaman,Batıkent, Ostim, Demetevler, Cebeci,Mamak,Demirlibahçe,Toki Turkuaz Vadisi,Balgat ve Çayyolu bölgeleri olmak üzere geniş bir yelpazade kaliteli ve modern marketçilik anlayışıyla Ankara tüketicisine hizmet vermektedir.
Tüm bu özellikleriyle çağdaş ve büyüyen bir marka.

1936 yılından buyana gıda sektörünün içinde olan Bildirici Şanlı Urfa/ Siverek’ten’ sonra Ankarada 1980 yılında Perakende sektörüne girmiş ve 1988 yılında da Toptan gıda ile Gıda sektörü içinde var olmaya devam etmiştir, 1993 yılında profesyonel anlamda Perakendeciliğe geçen bildirici her geçen gün dev adımlarla daha da büyümektedir.

Bildirici Gıda iş başvurusu için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*