Bifa İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Bifa İş Başvuru Formu

Bifa Bisküvi ve Gıda San. A.Ş. 1962 yılında Karaman’da kurulmuş olup üretimin bütün aşamalarında gelişmiş gıda işleme tekniklerini kullanarak kısa sürede gelişim ve büyüme sağlamıştır. Bunun sonucu olarak da Bifa Türk bisküvi sektöründe her zaman öncü konumunu korumuştur.

Bifa’nın modern tesisleri 75.000 m2 si kapalı alan olmak üzere 100.000 m2 alan üzerinde kurulmuştur. Firma bisküvi, çikolata, gofret, kek, kraker ve şeker olmak üzere üretim hatlarında 400 çeşit üründen günlük 470 ton üretmektedir.

Bifa Türkiye’nin yanı sıra tanınış bir uluslararası ihracatçı olup dünya çapında 77’den fazla ülke ve bölgede müşteri kitlesine sahiptir. Ayrıca Bifa Cezayir’de kurduğu fabrikası ile ürünlerini yerel pazar ve komşu ülke pazarları ile de buluşturmaktadır.

Bifa her zaman insan sağlığı, hijyen ve çevreye dikkate alarak ürünlerini bu hassasiyetleri riske etmeyecek yüksek kalite ile üretmektedir. İşte bu sebeple ürünlerimiz çeşitli uluslararası gıda kalite yarışmalarında bir altın ve iki gümüş madalyasına laik görülmüştür.

Bifa Bisküvi Personel Alımı ve İş İlanları

Bifa açık pozisyon oluştuğunda veya üretim kapasitesini arttırma kararı aldığında iş ilanları yayımlamaktadır. Bu iş ilanları güncel medyadan duyurulmakta veya anlaşmalı kariyer sitelerinde yayımlanmaktadır. Özellikle işçi alımı kadrosu için çok fazla talep olabilmektedir. Kariyer hedefi olan adaylarda Bifa Bisküvi Fabrikalarında ve Bifa bölge müdürlüklerinde iş fırsatlarından yararlanabilirler. Yurtdışı bağlantısı olduğu ve yurtdışında fabrikası bulunduğu için nadiren de olsa yurtdışına işçi alımı yapabilmektedir.

Karaman ilinde bulunan fabrikalarında işçi alımı için ilanlar yayımlanabilmektedir. Bölge Müdürlükleri ve Karaman Bifa Bisküvi fabrikası iş başvurusu tek bir yerden yapılabilmektedir. İşçi alımı için mezuniyet durumu ilkokul mezunlarına fabrikaların kapılarını açmaktadır. Bifa Bisküvi İnsan kaynakları açık pozisyon bulunmasa bile başvuru yapan adayların başvuru formlarını havuzunda biriktirmektedir. Bu sayede açık pozisyon oluştuğunda daha önceden başvuru yapmış adayları pozisyonlar için incelemektedir. Bu nedenle fabrikada veya bölge müdürlüklerinde çalışmak isteyen adaylar anlatacağımız iş başvuru yöntemi ile başvurularını yapmalıdırlar.

Kariyer hedefi olan adayların ve kendini geliştirmek isteyen adayların başvurabileceği şirketler arasındadır. Şirket mevcut çalışan ve işe yeni başlayan personellerini geliştirmek amacı ile eğitmektedir. Eğitimler hem şirket kalitesini hem de çalışan kalitesini arttırmaya yöneliktir. Buna bağlı olarak da işe alım sürecinde insan kaynakları iş başvurusu yapan adayları mülakat yöntemi ile değerlendirir. Mülakat sürecinde şirket ile ilgili bilgiler sorulabilmektedir. Bu nedenle yukarıda şirket hakkında anlattığımız gelişmeleri okumanızı tavsiye ediyoruz.

Karaman Bifa Bisküvi fabrikası iş başvurusu Nasıl Yapılır?

İş başvurusu yapmak isteyen adaylar iş ilanları yayımlanmasa bile iş başvuru formunu doldurabilirler. Bifa iş başvurusunu hem bölge müdürlükleri için hem de Karaman Bifa bisküvi fabrikası için yapabilirsiniz. Şirket bütün başvuruları tek bir yerden kabul etmektedir. Çeşitli kariyer sitelerinden zaman zaman ilanlar yayımlansa da size anlatacağımız başvuru yöntemi Bifa İş ilanları yayımlanmasa bile geçerlidir. Havuza göndereceğiniz başvurunuz ihtiyaç anında insan kaynakları tarafından incelenerek sizinle iletişime geçilebilmektedir. Bifa İş Başvurusu linkine tıklayın, açılan başvuru formu sayfasını inceleyerek doğru bilgiler ile doldurun. İsterseniz sayfanın en altından özgeçmiş formunuzu yükleyebilirsiniz. Gönder butonuna basıp başvurunuzu iletin ve insan kaynaklarının sizinle iletişime geçmesini bekleyin.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Bölge Satış YöneticisiKaraman
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

8 yorum

  1. Ben üç ay öncesine kadar Bifa bisküvide çalışıyordum. Ailevi sebeblerden dolayı ayrılmak zorunda kaldım .Olursa tekrar bifa bisküviyle çalışmak istiyorum .ben gofret bölümünde krema,fırın ,hamur,viner işlerinden anlarım .Benimle çalışmak isterseniz tel no 05459663792 nolu telefondan irtibata geçebilirsiniz. SAYGILAR.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*