Beypiliç İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

beypiliç

Beypiliç İş Başvuru Formu

Beypiliç İş Başvurusu yaparak Beypiliç’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Beypiliç iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Piliç Eti Sektörünün önde gelen markalarından Beypiliç,
bünyesinde çalıştırmak üzere yetenekli elemanlarını arıyor..

Beypi A.Ş. nin temeli Beyyem A.Ş. ile atılmıştır. Beyyem A.Ş. Ankara’nın Beypazarı İlçesinde karma yem üretmek amacı ile 1979 yılında kurulmuştur. Karma yem üretimi yapan fabrika, 1981 yılı Ekim ayında üretime başlamıştır.

Beyyem A.Ş. öncülüğünde piliç eti üretimi yapmak üzere 1986 yılında şirketimiz kurulmuştur. Beypi A.Ş. 1987 Ağustos ayında Bolu-Göynük’te kurduğu kesimhane ile piliç eti üretimine başlamıştır. Damızlık kümesleri, kuluçkahane ve üretim kümesleri yatırımları yapılarak faaliyetin tam entegre olması sağlanmıştır. Beypazarı İlçesinde başlayan yatırımlar daha sonraki yıllarda Bolu İlinde devam ettirilmiştir. Bolu İlinde, ikinci bir kuluçkahane, karma yem fabrikası ve kesimhane ile çok sayıda damızlık ve üretim kümesleri yatırımları gerçekleştirilmiştir.

Piliç eti üretiminde pişirilmiş ürünlere kadar geniş bir ürün portföyü sağlanmış, tam yağlı soya üretim gibi karma yem üretimine destek yan yatırımlarda gerçekleştirilmiştir.

1995 yılında şirket merkezi Bolu’ya alınmıştır.

2004 yılında ise Beyyem A.Ş. tüm varlıkları ile Beypi A.Ş. ye katılmıştır. Böylece Beypi A.Ş. çok güçlü bir yapıya kavuşturulmuştur.

Sürekli ilk 500 kuruluş arasında yer alan ve sürekli büyümesi sonucu sektörde Türkiye’nin ikinci firması konumuna ulaşan Beypi A.Ş. sektördeki pek çok konuda ilk olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Açık Pozisyonlar

*ZİRAAT MÜHENDİSİ
– Damızlık işletmelerinde çalıştırılmak üzere
Üniversitelerin Ziraat Fkültesi ,Zootekni veya hayvansal üretim bölümlerinden mezun,
– Bay (askerlikle ilişkisi bulunmayan)
– Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
– Analitik düşünceye sahip,
– Öğrenmeye açık,
– İletişim becerileri güçlü,
– Tercihen İngilizce bilen,
– Microsoft Office programlarına hakim,
– Tercihen B sınıfı sürücü belgesine sahip ve seyahat engeli olmayan ,
– Bolu ilinde ikamet eden/edebilecek olan .

*Firmamızda Görevlendirilmek Üzere,B sınıfı Sertifikalı İş Sağlığı ve İş Güvenliği Uzmanı Aranmaktadır.
*Çok İyi Derecede İngilizce ve Bilgisayar Bilgisine Sahip,Bay Gıda Mühendisleri,Gıda Teknikerleri ve Tavukçuluk Teknikerleri Alınacaktır.
*Şirketimiz Kesimhaneleri’n de Çalıştırılmak Üzere Bay Veteriner Hekimler Alınacaktır.
*Elektrik Mühendisleri, Meslek Okullarının Elektrik Bölümü Mezunları ve Endüstri Meslek Liselerinin Elektrik Bölümü Mezunları alınacaktır.
*Bakım Teknisyeni olarak istihdam edilmek üzere MYO Makine Bölümü ve Mekanik Bakım Teknisyenleri, “Endüstri Meslek Lisesi(EML) Motor Bölümü”, “EML Metal Bölümü”, “EML Torna Tesviye Bölümü” Metal İşleri,Elektrik-Elektronik,Kontrol Sistemleri ve Mekatronik mezunları alınacaktır.
*Bolu Kesimhanemiz’ de çalıştırılmak üzere bay elemanlar aranmaktadır.

Erkek Adayların askerlikle ilişiğinin olmaması gerekmektedir.

İş başvuru formu için tıklayınız.

(Visited 22 times, 2 visits today)

6 yorum

  1. İstanbulda yaşıyorum satış temsilcisiyim zonguldaklıyım biraz daha yakın olmak istiyorum istanbuldan sıkıldım ortaokul mezunuyum b sınıfı ehliyetim var tel 0535 372 05 56

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*