Şen piliç İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Şenpiliç Gıda Sanayi A.Ş Hakkında;

Türkiye’nin “En büyük ilk 100 sanayi kuruluşu” içinde 67. sırada yer alan Şenpiliç; güçlü sermaye yapısı, 40 yılı aşkın deneyimi ve her biri alanında ihtisas sahibi yaklaşık 3.200’ü aşkın çalışanı, 425 bin tonluk piliç eti kapasitesi ve 1,8 milyar TL’yi aşan cirosuyla ‘Türkiye’nin en büyük’ entegre piliç eti üreticisidir. Türkiye’de piliç eti sektörünün lideri olarak (%18 pazar payıyla), sektörel anlamda tüm teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ediyor ve ‘en büyük’ olmanın yanı sıra ‘en iyi’ olarak anılmayı hedefliyor.

1978 yılında mütevazı bir broiler çiftliği ile faaliyetlerine başlayan Şenpiliç bugün;
24 damızlık çiftlik,
2 kuluçkahane,
3 yem fabrikası,
En ileri teknoloji ile donatılmış Söğütlü, Alifuatpaşa ve Kadirli Kesimhanelerinin yansıra yine Söğütlü’de bulunan işlenmiş ürün fabrikası ile “Türkiye’nin en büyük entegre tavuk eti üreticisidir”.
Önce “Gıda Güvenliği”

Şenpiliç için “gıda güvenliği” her şeyden önce gelir. Bu sebeple, üretimden dağıtıma tüm süreçlerde tüketicilerine “sağlıklı ve güvenilir beyaz et” sunmaya özen göstermektedir.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi şartlarında üretim yapan Şenpiliç Söğütlü Kesimhanesi; Avrupa Birliği’ne İhracat Yapabilecek Tesis Ön İzin Sertifikası’yla birlikte, TSE ‘den HACCP 13001 Belgesi alan “Türkiye’deki ilk Piliç Kesimhanesi’dir.

Şenpiliç tesislerinde Avrupa Birliği standartlarındaki teknolojik ve hijyenik koşullarda üretilen piliç eti ürünlerinin satışı, yine Şenpiliç’in tüm Türkiye’ye hizmet veren kendi dağıtım kanallarıyla gerçekleştirilmektedir.

Tüm operasyonunu profesyonel kadrosuyla İstanbul’da bulunan genel müdürlüğünden yürüten Şenpiliç’in, genel merkez dahil 3’ü İstanbul’da olmak üzere, İzmir, Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Karabük, Konya, İzmit, Lüleburgaz, Muğla, Trabzon, Sakarya ve Samsun’da da Bölge Müdürlükleri bulunmaktadır.

Açık Pozisyonlar;

NoPozisyonlarLokasyon
1SAP Lojistik Modüller Yetkilisiİstanbul(Asya)
2Kalite Kontrol TeknikeriSakarya
3Finans Yetkilisi / Yetkili Yardımcısıİstanbul(Asya)
4Veteriner HekimEskişehir +3 il daha
5Kalite MüdürüSakarya
6Satış YetkilisiEskişehir
7Satın Alma Yetkilisiİstanbul(Asya)
8Sipariş ve Sevk Planlama YöneticisiSakarya
9Kalite Kontrol YöneticisiSakarya
10Bordro ve Özlük İşleri Yetkilisiİstanbul(Asya)
11Bakım MühendisiAdana
12Ticari Pazarlama Yetkilisiİstanbul(Asya)
13Ön Muhasebe Elemanıİstanbul(Avr.)
14Çevre TeknikeriSakarya
15Satış YetkilisiAnkara

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

6 yorum

  1. İstanbulda yaşıyorum satış temsilcisiyim zonguldaklıyım biraz daha yakın olmak istiyorum istanbuldan sıkıldım ortaokul mezunuyum b sınıfı ehliyetim var tel 0535 372 05 56

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*