Berko İlaç İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

berko-ilaç

Berko İlaç İş Başvuru Formu

Berko İlaç İş Başvurusu yaparak Berko İlaç’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Berko İlaç iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Berkofiz uzun yıllar ilk ve tek ürün olarak devam etti ve kafamda başka bir esprinin de yaratılmasına neden oldu. Küçük de olsa ilk ve tek olmak, kendime ait farklı bir kulvarda yer almamı sağladı. Bu nedenle çinko elementi Zinco markası altında ilk defa Türk Tıbbı’nın hizmetine sunuldu. Bugün Zinco, çinko pazarındaki liderliği ile beraber Berko İlaç’ın temel taşlarından biri olmuştur. Gerek formülasyonlarda ve gerekse ambalaj kolaylığı ve farklılığı ile (kaşık şurup) ürünlerimiz ilaç sanayimizde hak ettiği yere gelmeye başladı. Firmamız bütün ürünlerinde değişik espriler yaratarak büyümesini devam ettirmektedir. 2005 yılında Berko İlaç Sultanbeyli Üretim Tesisi’nin inşaatına başlandı. Bu modern üretim tesisi, GMP standartları göz önünde bulundurularak dizayn edilmiştir. GMP standartlarının sıkı bir şekilde uygulandığı, ürün, çevre ve çalışan güvenliğinin ön planda tutulduğu bir üretim tesisi anlayışı hedeflenmiştir. Berko İlaç Sultanbeyli Üretim Tesisi Ağustos 2008 tarihinde üretim iznini alarak faaliyete geçmiştir (FAZ I). İş hacminin artması ve fason üretim yaptıran firmalara daha iyi hizmet için yeni binanın (FAZ II) inşaatına başlanmış ve Eylül 2011 yılında tamamlanmıştır. Ayrıca 2B yasasının çıkması ile beraber 2012 yılında artan üretim taleplerimizi karşılamak için Faz III inşaatına başlanacaktır (15 bin m2 kapalı alan). Berko İlaç Üretim Tesisleri’nde Sağlık Bakanlığı ruhsatlı farmasötik ürünlerin üretimi yapılmaktadır. Ayrıca farmasötik üretim dışında Tarım Bakanlığı’ndan ruhsatlı gıda takviyesi preparatların da üretimi yapılmaktadır. Bu konuda sanayimize ciddi anlamda hizmet vermekteyiz.

 İnsan Kaynakları

Berko İlaç, değişen sektörel şartlar ve gelişen teknolojinin oluşturduğu piyasa şartlarına gösterdiği adaptasyon ile yakaladığı hızla büyümesinin en etkili dinamiği olan insan unsuruna büyük değer verir.

İnsan Kaynakları Bölümü; Berko İlaç’ın hedeflerine ulaşması için gerekli olan; ekip çalışmasına yatkın, motive, başarı odaklı, yeniliğe ve kişisel gelişimine önem veren insan kaynağının verimliliğini üst düzeyde tutabilmek için yapılandırılmıştır.

Belirlenen yetkinlik düzeyine sahip insan kaynağının şirkete kazandırıldığı, verimli çalışanların mutluluğun sürekliliğinin sağlandığı, çalışanların hedefler doğrultusunda objektif ve bilimsel yöntemlerle değerlendirildiği, yeniliğe ve gelişmeye açık personele adil yükselme ve gelişme ortamının yaratıldığı bir şirket profili oluşturmak insan kaynakları bölümünün temel amacıdır.

Açık Pozisyonlar 

Tarih                Pozisyon                           Şehir/Ülke                      Firma Adı

07.01.2021   Tıbbi Satış Temsilcisi- Diyarbakır Diyarbakır Berko İlaç ve Kimya San…
07.01.2021   Tıbbi Satış Temsilcisi (ADANA) Adana Berko İlaç ve Kimya San…
07.01.2021   Tıbbi Satış Temsilcisi (İZMİR) İzmir Berko İlaç ve Kimya San…
07.01.2021   Tıbbi Satış Temsilcisi (AYDIN) Aydın Berko İlaç ve Kimya San…
07.01.2021   Farmakovijilans Uzmanı İstanbul(Asya) Berko İlaç ve Kimya San…
07.01.2021   Üretim Elemanı İstanbul(Asya) Berko İlaç ve Kimya San…
07.01.2021   Tıbbi Satış Temsilcisi (BURSA) Bursa Berko İlaç ve Kimya San…
07.01.2021   Tıbbi Satış Temsilcisi (İSTANBUL-AVRUPA) İstanbul(Avr.) Berko İlaç ve Kimya San…
07.01.2021   Tıbbi Satış Temsilcisi (KONYA) Konya Berko İlaç ve Kimya San…
07.01.2021   Granülasyon Operatörü İstanbul(Asya) Berko İlaç ve Kimya San…
07.01.2021   Satış Destek Asistanı İstanbul(Asya) Berko İlaç ve Kimya San…

Buradan iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

(Visited 20 times, 1 visits today)

3 yorum

  1. BEN İLAC FİRMALARINDA PAKETLEME BÖLÜMUNDE CALIŞTIM
    MARMARAGALENOS ECZ DEPOSU
    HEDEF ECZ DEPOSU
    SELCUK ECZ DEPOSU
    BU FİRMALARDA CALISTIM 05315227373 CEP ÜMRANİYE SONDURAKTA OTURUYORUM BEKARIM

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*