Bereket Enerji İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Bereket Enerji İş Başvuru Formu

Bereket Enerji Güncel Açık İş Pozisyonları

Yazımızın içerisinde sayfa sonunda mevcuttur.

Aydem Bereket Enerji:

Türkiye’de enerji sektöründe ezberleri yıkan yaklaşımımız ve ilkleri hayata geçirme azmimizle elektrik üretimi, dağıtımı ve perakende alanlarında faaliyet gösteriyoruz. 40 yılı aşkın köklü tarihimizde olduğu gibi bugün de 12 bin çalışanımızla topluma ve çevreye duyarlı duruşumuzla her zaman insanı merkeze alarak çalışıyoruz. Bugünü ve geleceği daha parlak kılmak için enerjiyi yenilikçi bir güce dönüştürüyoruz.

Türkiye’nin öncü enerji şirketi olarak, ülkemizin sürdürülebilir geleceği için çalışırken yenilenebilir enerjiyi odağımıza alıyor; hidroelektrik, rüzgar, jeotermal ve biyogaz kaynaklarından enerji üretiyoruz.  Hayata geçirdiğimiz pek çok ilkle geleceğe iz bırakıyor, enerji sektöründeki ezberleri yıkıyoruz.

Bu yıl çalışan markası alanında hayata geçirdiğimiz projelerle bir ilki gerçekleştirdik. İş yeri kültürü ve çalışan memnuniyeti konusunda global ölçekte hizmet veren Great Place to Work Enstitüsü’nün yürüttüğü programda, Türkiye’de 11 grup şirketiyle Great Place to Work Sertifikası almayı başaran ilk firma olduk.  Başarılarımız bununla da sınırlı kalmadı, Nisan ayında da Great Place to Work Enstitüsü’nün yürüttüğü programa katılarak 8 şirketimizle birlikte yine bir ilke imza attık ve En İyi İşverenler Listesi’ne girdik. Şeffaflık, takım ruhu ve güven kültürü kriterlerine göre “Harika Bir İş Yeri” olarak sertifikalandırılmaktan gurur duyuyoruz.

Açık pozisyonlar

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirsiniz

 

(Visited 176 times, 1 visits today)
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

10 yorum

  1. ben 15 yıldır eskavatör operatörüyüm E+G belgem var çalıştım yerler GAMA holding rusya. MUAMMAR ARABİ yabancı firma libya, AİMKLŞ azerbaycan devleti yabancı firma altın madeni, SUMMA holding güney amerika venezuela, ARSEL BİTİ ortak işi pırojesi libya 0539 2674863

  2. mrb oto elektrık klıma ıs makınası elektrıkcısıyım sızınle daha once calıstım tekrar calısmak ısterım sızden ayrılma sebebım yurt dısına cıkmaktı tekrara calısmak ısterım uygun ıse

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*