Baytur İnşaat İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

baytur-inşaat-iş-ilanları

Baytur İnşaat İş Başvuru Formu

Baytur İnşaat İş Başvurusu yaparak Baytur İnşaat’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Baytur İnşaat iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

BAYTUR İnşaat Taahhüt A.Ş. 70’li yılların sonunda inşaat sektöründe yerini aldı.

BAYTUR bu tarihten itibaren, gerek Türkiye ve gerekse yabancı ülkelerdeki taahhütlerini sürekli olarak arttırarak tamamladığı çok sayıda projeyle, bugün itibarıyle ciddi bir iş hacmine ulaşmış bulunmaktadır.

BAYTUR, Türkiye, Libya, Irak, Suudi Arabistan ve eski Sovyetler Birliğinde (devamında bugün Bağımsız Devletler Topluluğu) çok sayıda mühendislik yapıları konut projeleri, ticari ve sosyo-kültürel projeler, otel ve hastaneler, endüstri ve petrokimya tesisleri ile rekreasyon ve restorasyon projelerini başarıyla gerçekleştirmiştir.

BAYTUR’un bugüne kadar üstlenmiş olduğu sözleşmelerin toplamı 2,3 milyar US $’a erişmiş olup, bunun takriben 90 %’ı tamamlanmış durumdadır.

BAYTUR , ISO 9001 belgesine sahip ilk Türk inşaat firması olmanın onurunu taşımaktadır.

Türkiye’deki BAYTUR

Ataşehir Uydukenti,Yapı Kredi Bankası Operasyon Merkezi , Türkcell GSM Operasyon Tesisleri, THY Uçak Bakım Hangarı, Çanakkale Çimento Tevsi İnşaatı ve Aliağa Çukurova Çelik Fabrikası Tevsi İnşaatı projeleri Baytur’un başarıyla tamamladığı belli başlı büyük işler arasında sıralanabilir.

Yabancı Ülkelerdeki BAYTUR

Irak : Toplam sözleşme değeri 228 million US$’ı bulan çok sayıda sulama ve arazi düzenleme işleri, pompa istasyonları , yol ve köprü projeleri gerçekleştirmiştir.

Suudi Arabistan : BAYTUR Suudi Arabistan’ da Dhahran Üniversitesine ait bir ağır ekipman laboratuvarı ile Al-Jouf konut projelerini tamamlamıştır. Bu ülkede tamamlanan işlerin tutarı 36 milyon US$’ dır.

Libya : BAYTUR 1979 yılından beri Libya’da çalışmaktadır. Libya’da altyapı projeleri, yollar, arıtma tesisleri ve konut projeleri başarı ile tamamlanmıştır. Libya’da son olarak Bakanlıkların kullanımına tahsis edilecek 44.000 m² lik Al- Jufrah İdari binalar inşaatı tamamlanmıştır. Libya’da yapımı üstlenilen projelerin toplam değeri 605 milyon US$’ dır.

Rusya : BAYTUR, eski adıyla Sovyetler Birliğinde sözleşme imzalayan ilk Türk Müteahhitlik Firmasıdır. Taahhüt edilen ilk iki proje, 750 yataklı Pitsunda Otel ve Sağlık Kompleksi ile 250 yataklı Mahackala Otel ve Sağlık Kompleksi idi. Toplam tutarı 79,5 milyon US $ olan bu iki proje’ye 1988 de başlanmış ve Ağustos 1990’da tamamlanmıştır. Baytur ayrıca Alman hükümetince Doğu Almanya’ dan dönen Rus askerleri için yapımı öngörülen 1326 konutluk Durnewo ile 1003 konutluk Budjannowsk entegre yerleşim tesislerini 2 yıl gibi çok kısa sürede tamamlayıp teslim etmiştir. Rusya’da tamamlanan diğer önemli projeler şunlardır;

194 yataklı Moskova Doğum Hastahanesi, yine Moskova’da Burdenko Beyin Cerrahi Hastahanesi, Krasnagorsk Askeri Hastahane İnşaatı, Technostroyexport İdare Binası İnşaatı ile Sibirya’nın Irkutsk bölgesinde Angarsk Rafinerisi Petrokok Modernizasyon Projesi ve Tank Çiftliği yapımı . Rusya’da yapımı üstlenilen projelerin toplam değeri 443 milyon US$’ dır.

Diğer : BAYTUR Özbekistan’da sözleşme tutarı 31 milyon US$ olan “Taşkent Havaalanı Rehabilitasyon Projesi ” işini tamamlamıştır. Ayrıca Azerbaycanda Azercell GSM Telecom Co. için bir operasyon merkezi inşaatı gerçekleştirilmiştir.

İş başvuru formu için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

9 yorum

 1. mekanik tesisat sıhı tesisat elekro boru kaynagı çelik imalat montaş izole asma tavan vizyon kaynagı elektirikli yerden ısıtma yurt dışı deneyim var yurt dışında çalışmak ıstiyom pasaportum hazır 05468971025

 2. mekanik tesisat sıhı tesisat elekro boru kaynagı çelik imalat montaş izole asma tavan vizyon kaynagı elektirikli yerden ısıtma yurt dışı deneyim var yurt dışında çalışmak ıstiyom pasaportum hazır 05468971025

 3. Merhaba ben İsmail akkuş 20 yıllık deneyim mim vardır MYK belgesi mevcuttur pasaport hazır dır betonarme kalıpçısı olarak birçok yurtdışı ve yurtiçi şantiye bitirdim 0535 777 41 87

 4. Değerli yetkili,

  Eğitim ve kariyer hayatım boyunca oluşturduğum birikimleri kullanarak şirketinize değer katabileceğim bir pozisyonda çalışma isteğimi iletmek istiyorum. Özellikle ince işler dekorasyon tadilat ve tamirat  konularında katkı sağlayacağımı düşünüyorum.
  1994  yılında tekfen firmasında Rusya samara kentinde şantiyesinde   boya ustası olarak  görev aldım 1994 yılında  kendi isteğimle ayırdım .  1995 yılında eston firmasında  Rusya yelena kentindeki şantiyesinde usta başı olarak göreve başladım göstermiş olduğum başarı
   neticesinde kısa zamanda keşfedildim şantiye şefim Kubilay bey tarafından firmaya katkıda olacağımı düşünerek beni kalfa olarak görevime devam  etmemi söyledi bu sorumluluğun vermiş  olduğu ve tecrübemin  oldukca yeterli olduğunun bilincindeydim görevim esnasında binalarda oturma sonucunda   tüm binalarda aşırı çatlaklar oluşmuştu teslim zamanı çok yakındı ve eston genel müdürümüz Sayın HÜSEYİN TEZEL Bey şantiyemize kontrol için geleceklerini duyurmuştu bu problem çok büyük olduğunu düşünen şantiye Şefim bu sorunun giderilmesi için beni görevlendirdi ekibim  ile bu sorunu kısa zamanda  giderdim GENEL MÜDÜRÜM Sayın HÜSEYİN TEZEL BEY Şantiyemize geldiğinde hiç problem göremiyorum nasıl oldu  bu sorunu nasıl giderdin diye Sayın  Şantiye Şefim ve mimar arkadaşlara sormuş Adem kalfanın tercübesiden faydalandık şirketimize katkı saglıcağını düşündük ve Adem kalfa bu sorunu engin tercübesini kullanarak çözdü Sayın GENEL MÜDÜRÜM Tarafından üstün başarı belgesi aldım 1996 yılında  is bitimi olarak türkiye döndüm .1998 yılında seren inşaat tarafından istanbul istinye enka okullarında görev aldım 1999 yılında iş bitimi ayrıldım .2000 yılında Türkiye genelinde  pamuk  bank ve finans bak  şubelerinde görev aldım kendi isteğimle 2003 yılında  ayrıldım 2004 yılında  Antalya side de bulunan taksim intelnational  otelinde görev aldım işbitimi 2004 yılında ayrıldım 2005 yılında  Mütait Habil  GÜRSOY Adına sedef adasında tadilat tamirat işinde  görev aldım  2014 yılında diğer işlerimden  dolayı ara verdim .  2015 yılında mütait Habil GÜRSOY istanbul kartal yakacık  sedef 3 şantiyesinde görev aldım 2016 yılında iş  bitimi ayrıldım 2016 yılında etilerde okul tadilatı yaptım 2016 yılında bitti . 2016 yılında şişlide bulunan İtalyan kolejinde tadilat için görev aldım 2018 yılında iş bitti .inşaat üzerinde  Bilgi birikimine sahibim. Ayrıca, ileri düzeyde tecrübe bilgisine sahibim. Özellikle problem çözme  yöntemi ve uzun vadeli kalıcı çözüm ve düşünebilme yeteneklerim  var ve insan ilişkilerinde empati ile yaklaşımım çalışma hayatımda başarıyı getirdiğini düşünüyorum. Deneyimlerimi kullanarak değer katabileceğim bir şirkette kaliteli usta sıfatıyla uygun bir iş fırsatı yakalamayı amaçlıyorum.

  Sonuç olarak; ekteki özgeçmişimin şirketinize değer katabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmesini rica ediyorum. Gerekli görmeniz durumunda daha detaylı bilgi vermek için sizinle karşılıklı görüşmek isterim.

  İlginize şimdiden teşekkür ederim.
  Saygılarımla;
  ADEM ALAMEŞE

 5. slm ben muharrem şahin 36 yıllık iş makinası operatörü olarak çalışmaktayım deniz kuvetlerinden emekliyim eğer şirketiniz bünyesinde operatör ihtiyacı olursa sizinle yurtdışında çalışmak isterim yurtdışı tecrübem var pasaportum ve ehliyetim mevcut.sayıgılarımla.

 6. slm ben muharrem şahin iş makinesi operatörü olarak çalışmak istiyorum yurtdışı tecrübem var ehliyetim ve pasaportum mevcut ilgilenirseniz memnun olurum saygılarım’la tel.0541 7686703

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*