Bayer İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Bayer İş Başvuru Formu

Her şey iki kişi arasındaki dostluk, doğaya sonsuz bir merak ve iki mutfak fırınıyla başladı. İşadamı Friedrich Bayer ve boyacı Johann Friedrich Weskott bu fırınlarla deneyler yaparak, sonunda boya füksininin nasıl yapılacağını keşfettiler. 1 Ağustos 1863 tarihinde, Wuppertal-Barmen’de 19. yüzyılın devasa bir potansiyele sahip girişimlerinden birine imza atarak “Friedr. Bayer et. comp.” firmasını kurdular.

BAYER-TÜRK Firması 67yıldır Türkiye’de faaliyet göstermektedir.

150 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahip olan Bayer, Türkiye’de 1954 yılından beri faaliyet göstermektedir.

 

Bugün, Bayer Türk çatısı altında faaliyet gösteren her üç bölüm- Pharmaceuticals, Consumer Health, Crop Science – Türkiye’de kendi pazarlarında iyi konumlarda bulunmakta ve büyüme potansiyeli vaat etmektedir. İstanbul’daki genel merkezin yanı sıra Bayer’in Türkiye’nin birçok farklı ilinde bölge ofisleri ve üretim tesisleri bulunmaktadır. Türkiye’de ürettiği ürünleri 40’ı aşkın ülkeye ihraç eden Bayer Türk, mevcut tesisleri ve insan gücüyle Bayer’in Ortadoğu Bölgesi’ndeki en büyük iştirakidir.

 

Bayer Türkiye; Bayer’in dünya çapında yeniden yapılandırdığı yeni Bayer misyonu etrafında şekillenen değer ve stratejilerini benimseyerek, birleşik Bayer hedeflerine ulaşmayı amaç edinmiştir.

AÇIK POZİSYONLAR:

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*