bauMax İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

bauMax

bauMax İş Başvuru Formu

bauMax İş Başvurusu yaparak bauMax’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda bauMax iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

bauMax, 37 yıl önce Avusturya’da kurulmuş olan, uluslararası bir aile şirketidir. 

bauMax, Orta ve Doğu Avrupa ağırlıklı olarak yaklaşık 144 milyon insanın yaşadığı 9 ülkede yer almaktadır. bauMax, bulunduğu her ülkede kısa sürede pazar lideri olmayı hedeflemektedir. Avusturya dışında faaliyet gösterilen ülkeler Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Macaristan, Slovenya, Hırvatistan, Romanya, Bulgaristan ve Türkiye’dir. 

İşveren olarak bauMax

bauMax bir aile şirketidir ve çalışanlarını bu ailenin bir üyesi olarak görür. Kariyer yapmak, kendini geliştirmek isteyen çalışanlarımıza cazip fırsatlar sunar onları bu yolda destekler ve başarımızın vazgeçilmez parçası olarak görürüz.

bauMax 10.000’nin üzerinde çalışanı ile Türkiye de dahil olmak üzere dokuz ülkede faaliyetini sürdürmektedir. Tüm çalışanlarımız şirketimizin temel direğidir ve başarımızdaki en büyük katkıya sahiptir.

Başvuru için tıklayınız.

bauMax’tan etkili özgeçmiş hazırlama ipuçları

bauMax’a yapacağınız iş başvurusuna iyi bir şekilde hazırlanmak için, şirketimiz, vizyon ve misyonumuz, firma ve yönetim rehberimiz, faaliyet gösterdiğimiz ülkeler ve iş tanımları ile ilgili önceden bilgi almanızı öneririz.
İyi bir şekilde hazırlanmış bir özgeçmiş, başarılı bir iş görüşmesine giden yolda önemli bir anahtardır.

CV hazırlarken nelere dikkat edilmeli?

Profesyonellik

Profesyonelce hazırlanmış bir özgeçmiş, sizin için önemli bir referanstır.
Özgeçmişinizi hazırlarken, yazım kurallarına uymaya, şirket ismini veya yetkili kişinin ismini biliyorsanız yanlış yazmamaya, resmi dil kullanmaya ve yazılan ifadelerin hakkınızda bilgi verici olmasına özen gösteriniz

 Kişisellik

Özgeçmişiniz kendi tanıtımınızı yaptığınız önemli bir araçtır. Dolayısıyla, özgeçmişinizde yer alacak bilgiler yetkinliklerinizi tanımlayabilir olmalıdır. bauMax’a bir çalışan olarak ne gibi katkılar sağlarsınız? Güçlü yönleriniz nelerdir? Bu gibi sorulara cevap verecek nitelikte bir özgeçmişin sizi tam olarak yansıtacaktır.
Yapılan başvurular İnsan Kaynakları yetkilileri tarafından dikkatle incelendiğinden, özgeçmişinizi gönderirken hangi pozisyona başvurduğunuzu belirtmeniz çok önemlidir. Bu doğrultuda değerlendirme daha verimli olacaktır

 Ön Yazı

Özgeçmiş İnsan Kaynakları Departmanı tarafından ilk incelenen başvuru aracıdır. Özgeçmişe eklenmiş bir ön yazı sizin kendinizi en iyi şekilde ifade etme ve kendinizle ilgili en iyi izlenimi bırakabilme aracı olduğu için hazırladığınız ön yazının önemini iyi kavramış ve üzerinde düşünmüş olmanızın büyük faydası vardır. Dolayısıyla etkili bir ön yazı kendinizle ilgili karşı tarafa iyi bir etki bırakır. Ön yazınızı hazırlarken, hangi pozisyona başvurduğunuzu hatta ilanın referans numarası varsa bunu belirtmek önemlidir.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*