Basel İlaç İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

basel-ilaç

Basel İlaç İş Başvuru Formu

Basel İlaç İş Başvurusu yaparak Basel İlaç ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Basel İlaç iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İşe Alım, Seçme ve Yerleştirme

Basel İlaç başarıya giden yolda ekibinin performans ve yetkinliklerinin en önemli taşlardan biri olduğunun bilinciyle, doğru adayları doğru pozisyonlara yerleştirmek için özenli ve titiz bir işe alma prosedürü uyguluyor.
Aranılan niteliklere uygun olan adaylar mülakat için davet edilir. Mülakat aşamaları sırayla; İnsan Kaynakları ön görüşmesi, İlgili Birim Yöneticisi görüşmeleri, Referans Kontrolü görüşmesidir. Bu süreç sonunda uygun bulunan adaya iş teklifi yapılır ve adayın teklifi kabulünden sonra giriş işlemleri başlatılır.

İşe Alım Sürecindeki Uygulamalar

  • Yetkinlik bazlı mülakatlar
  • Genel yetenek testleri
  • Eğitim sonrası tıbbi bilgi testleri
  • Araç kullanım testi

İş başvuru formu için tıklayın.

(Visited 3 times, 1 visits today)

1 yorum

  1. Daha oncel basel ılacta ılac mubessılı olarak tam 4 yıl gorev yaptım.pazarlama ve ıletısımde basarılıyım.herzaman bayer ılacta ekıp arkadası olarak calısmak ıstemısımdır.tercıh edılırsem bayer ılacta.guclu doktor ve eczacı yakınlarım var basarılı olacagıma ınanıyorum bayerde.bılgılerınıze arz ederım.saygılarımla..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*