Başarı Mobile İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Başarı-Mobile-logo

Başarı Mobile personel alımı yapacak!

Başarı Mobile iş başvurusu yaparak sizde Başarı Mobile ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Başarı Mobile personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Başarı Mobile eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Başarı Mobile insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Başarı Mobile Bilişim Ürünleri ve Hizmetleri A.Ş. Türkiye’de Mobil Eğlence sektörü için kurulan ilk firmadır.

Başarı Holding bünyesinde, 1998 yılında Bilişim Teknolojileri ve Mobil İnternet Servisleri departmanlarının birleşmesi ile hizmet vermeye başlamıştır. Başarı Mobile 2003’ten bu yana mobil ortamlarda katma değerli servisler ve bilişim teknolojileri alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Başarı Mobile, mobil oyun ve uygulama kategorisinde Türkiye pazarının lideridir.

Başarı Mobile, dünya mobil içerik pazarında tanınmış ve saygı duyulan bir yere ulaşmayı hedeflemektedir. Daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak amacıyla, firmamız aynı sektörden ya da farklı sektörlerden bir çok firma ile ulusal ve uluslar arası düzeyde işbirlikleri yapmaktadır.

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

Başarı İnsan Kaynakları, bilişim ve iletişim sektöründeki hızlı teknolojik değişim ve gelişmeleri Başarı bünyesine aktaracak olan nitelikli çalışanlarının doğru ve etkin rol oynayabilmelerini, farklı bölüm veya alanlardaki çalışmaları yürütmelerini sağlayacak bilgi ve becerilerle donatılmasını hedeflemekte ve çalışmalarında buna öncelik vermektedir.

Başarı ekibinin bir parçası olmaktan mutlu, yaratıcı, vizyon misyon ve değerleri gerçekleştirme yolunda kenetlenmiş insan gücüne hareket kazandırmaktadır.

Başarı Şirketler Grubu ihtiyaç ve beklentilerine bağlı olarak, performans değerlendirme, iletişim, motivasyon, özlük işlemleri, eğitim ve ücret yönetimi konularında etkin bir rol üstlenen insan kaynakları birimi, kısa ve uzun vadeli insan kaynakları yönetim planları doğrultusunda hareket etmektedir. “Doğru işe, doğru eleman” yaklaşımıyla seçme ve yerleştirmeyi gerçekleştirirken, etkin bir seçme ve değerlendirme için kişilik, yetenek ve teknik beceri ölçmeye yönelik testlerden yararlanmaktadır.

Başarı İnsan Kaynakları, “Nitelikli Eleman Yetiştirme Programı” çerçevesinde geleceğe yönelik insan gücünün yetiştirilmesi çalışmalarını yürütmektedir. Teorik ve uygulamaya dönük bir eğitim süreciyle çalışanlar, uygun bilgi, beceri ve yetkinlik ile donatılmaktadır.

İnsan Kaynakları çalışmaları çerçevesinde, çalışanların görüşleri alınarak oluşturulmuş, ölçülebilen sonuçlar üzerine odaklanılmış, çalışan ve yöneticinin günün değişen koşullarına göre karşılıklı görüşerek sürekli gözden geçirdiği bir Performans Değerlendirme Sistemi uygulanmaktadır.

Başarı İnsan Kaynakları, “Başarı insan gücünü” geleceğe taşıma sorumluluğunun bilinciyle, yarının Başarı’lı çalışanlarına bu günden yön verme çabası içerisindedir.

Buradan iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*