Başarı Mobile İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Başarı-Mobile-logo

Başarı Mobile İş Başvuru Formu

Başarı Mobile İş Başvurusu yaparak Başarı Mobile’in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Başarı Mobile iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ
Başarı İnsan Kaynakları, bilişim ve iletişim sektöründeki hızlı teknolojik değişim ve gelişmeleri Başarı bünyesine aktaracak olan nitelikli çalışanlarının doğru ve etkin rol oynayabilmelerini, farklı bölüm veya alanlardaki çalışmaları yürütmelerini sağlayacak bilgi ve becerilerle donatılmasını hedeflemekte ve çalışmalarında buna öncelik vermektedir.

Başarı ekibinin bir parçası olmaktan mutlu, yaratıcı, vizyon misyon ve değerleri gerçekleştirme yolunda kenetlenmiş insan gücüne hareket kazandırmaktadır.

Başarı Şirketler Grubu ihtiyaç ve beklentilerine bağlı olarak, performans değerlendirme, iletişim, motivasyon, özlük işlemleri, eğitim ve ücret yönetimi konularında etkin bir rol üstlenen insan kaynakları birimi, kısa ve uzun vadeli insan kaynakları yönetim planları doğrultusunda hareket etmektedir. “Doğru işe, doğru eleman” yaklaşımıyla seçme ve yerleştirmeyi gerçekleştirirken, etkin bir seçme ve değerlendirme için kişilik, yetenek ve teknik beceri ölçmeye yönelik testlerden yararlanmaktadır.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*