Başak Groupama İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

basak-groupama

Başak Groupama İş Başvuru Formu

Başak Groupama İş Başvurusu yaparak Başak Groupama’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Başak Groupama iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Fransa’nın en büyük müşterek(mutual) sigorta şirketi olan Groupama, tarım ve sağlık sigortalarından evde bakım sigortalarına uzanan pek çok alanda lider konumdadır.

Groupama; Fransa’nın dışında, Avrupa ve Asya’da İtalya, Portekiz, Slovakya, Türkiye, Yunanistan, Macaristan, Romanya, Bulgaristan, Çin, Vietnam ve Tunus olmak üzere 11 ülkede faaliyet göstermektedir.

Groupama’nın 13 milyon müşterisi ve 35.000 çalışanı bulunmaktadır.

Grup, sigortacılık ve bankacılık alanlarında müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine göre şekillendirilmiş ürün ve hizmetler sunmaktadır.

İşe Alım

Groupama’da tüm pozisyonların gerektirdiği özellikler tanımlanmıştır. Adaylar, bu gereklilikler doğrultusunda değerlendirilir. İşe alım sürecinde, mülakat ve referans kontrolü yapılarak en doğru adayın işe yerleştirilmesi sağlanır.

Ücret Politikası

Yeni yetenekleri şirketimize kazandırmak ve performansı yüksek çalışanlarımızı korumak amacı ile oluşturulan ücret politikalarında iki temel unsur göz önüne alınmaktadır.

Açık Pozisyonlar

No Pozisyon Şehir Tarih
1 Davalık Dosya Yönetimi Uzman Yardımcısı İstanbul Anadolu
İstanbul Avrupa
26.05.2014
2 Sağlık Provizyon Merkezi Uzman Yardımcısı İstanbul Avrupa
İstanbul Anadolu
26.05.2014
3 Çağrı Merkezi Asistanı – VARDİYASIZ İstanbul Avrupa
İstanbul Anadolu
06.05.2014

Başvurmak için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*