Barut Hotels İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

 

Barut Hotels İş Başvuru Formu

Barut Hotels İş Başvurusu yaparak Barut Hotels’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Barut Hotels iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Barut Hotels, 43 yıllık aile şirketi olma geleneği ile oluşmuş kurumsal felsefesini; denizin, güneşin ve eğlencenin kaliteyle harmanlandığı, doğaya uyumlu tesislerinde yaşatıyor.

1971 yılında, gizli bir cennet gerçekliğinde, sadece denizden ulaşılabilen bir tesisle “Cennet”le başladı hikayemiz. Ulaşımının da bir macera olduğu günler hızla geçti, Acanthus’la sade kusursuzluğun geleneği yaratılmıştı bile. Sonra “Hemera, Arum, Lara” ve ardından “Sunwing”ler dahil oldu bu masala. 2013 yılıyla birlikte yeni kalelerimiz var “Andız, Sorgun Sensatori ve Barut Kemer.” İlk şehir içi otellerimiz Akra Barut ve Akra Park Barut, 2014 yılında Barut Hotels ailesine katıldı. Şehrin yeni rengi, “Akra”lar, kısa sürede Antalya’nın en parlak yıldızları oldu. Ve 2015 yılında bir başka serüvene, yeni ve heyecanlı bir yolculuğa çıkıyoruz; Antalya dışındaki ilk otelimiz, Barut Fethiye.

Yaşadığı çevreye saygıyı ana ilkelerinden biri kabul eden ve bazı tesislerinin ismini bu doğal zenginliklerden ilham alarak seçen Barut Hotels, kendi bünyesindeki seralarda süs bitkileri üreterek, bu ürünleri tüm konuklarıyla paylaşıyor. Akdeniz’e özgü narenciye ihtiyacının neredeyse tamamını uzmanlar tarafından bakımı yapılan bahçelerinden sağlayan Barut Hotels, ihtiyacı olan mevsimlik süs bitkileri yetiştirmek ve iç mekan peyzaj bitkilerinin gerekli bakımını yapmak için seralar kuruyor, yine bu seralarda dış mekanlarda kullanılan bazı bitki ve ağaç türlerinin de üretimini yapıyor.

Doğaya ve doğal yaşamın kendi döngüsüne saygı duyan Barut Hotels, Akdeniz’in eşsiz doğasına yaptığı katkının yanında, konuklarıyla buluşturduğu organik lezzetlerin onlara sağladığı “sağlıklı tatilin” keyfini yaşıyor.

Akdeniz’in bu eşsiz doğasında ev sahibi olarak geçirdiğimiz 48 yılı, tüm konuklarımıza sağlık, tazelik ve lezzet olarak sunabilmenin gururunu yaşıyoruz.

Sadece yazları değil, zamanı da mutluluğa dönüştüren profesyoneller tüm yaşamınızda yanınızda…

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Veri Tabanı YöneticisiAntalyaBaşvur
İç Pazar Pazarlama YetkilisiAntalya Başvur
CRM Pazarlama TemsilcisiAntalya Başvur
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

19 yorum

  1. merhaba ben hümeyra çalayer altı yıllık iş tecrübem var Larada ki otelinizde stweart olarak çalışmak istiyorum. acil işe ihtiyacım var. Tel:05367285587

  2. 2010..2014 yılları arasında Antalya Mardan Palace hotel de supervisior olarak çalıştım..2014 yaz sezonunda Girne Cratos Hotel Casinoda bar captanligi yaptım..2003 yılından itibaren r
    Turizm otelcilik sektörü ndeyim,, 050524612 telefon um..fethiyede ikamet ediyorum,, uygun pozisyon da fethiye de iş bakıyorum,,

  3. BEN OTELİNİZİN İŞ BAŞVURU FORMUNU ÖZGEÇMİŞİMİ YAZARAK DOLDURUP İNTERNET YOLU İLE GÖNDERDİM. OTELİZDE GÜVENLİK ŞEFİ OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORUM BU KONUDA 15 YIL DENEYİMİ SAHİBİM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

  4. Merhaba ben Tolga Çelik 1992 kayseri doğumluyum yaklaşık on yıldır inşaat sektöründe faaliyet göstetmekteyim iyi bir alçı boya ustalığım var ve barut hotel bünyesinde çalışmak isterim… Tel no 05532489710

  5. ahçıyım.Otellerinizin hangisi olursa ihtiyaç halinde mutfakta ahçı olarak çalışmak istiyorum.ingilizcem var.yurt içinde yurt dışında çalıştım.şu anda Fethiyede ablamda misafirim.sıcak.soğuk.tatlı.pasta.ızgara .meze.salata deneyimlerim var.Anadolu Üniv.turizm Bakanl.ilgili belgelerim var.lise mezunuyum.teşekkürler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*