Barsan Global Lojistik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Barsan Global Lojistik Hakkında:

1982 yılında Kamil Barlın tarafından İstanbul Karaköy’de gümrük müşavirlik firması olarak kurulan Barsan, bugün 38 ülkede 74 lojistik merkeziyle ABD’den Çin’e, Avrupa’dan Asya’ya çok geniş bir coğrafyada entegre lojistik hizmet veren bir dünya markası.

39 yıllık tecrübemizle ve entegre taşıma sistemlerimizle global şirketlerin çözüm ortağı olarak dünyayı bir ucundan diğer ucuna kat ediyoruz. Bu yüzden “Dünya avucumuzun içinde” diyoruz.

Temel stratejimiz; dünya çapında büyürken dünyayı koruyan, çalışanları için en güvenli iş ortamına ve müşterileri için en güvenilir sistemlere ve hizmet kalitesine sahip çözüm ortağı olmak.

Felsefemiz, inancımız ve özümüzü üç kelimeyle özetliyoruz:

38 ülke ve 74 farklı lokasyonda dev operasyon gücümüzle ile iş dünyasının ihtiyacı olan tüm lojistik hizmetleri  sağlıyoruz.

BGL olarak dünyanın Gayri Safi Milli Hasılası (GSMH) en büyük ülkelerinde faaliyet gösteriyoruz. Bugün itibariyle BGL’nin lojistik hizmet verdiği ülkelerin toplam GSMH’sı, dünya ekonomisinin %87,07’sini oluşturuyor. Yeni açacağımız merkezlerle 2021 sonunda dünya ekonomisinin %92,00’sini oluşturan ülkelerde olacağız.

KARİYER OLANAKLARI:

Küresel bir şirket olmanın verdiği ayrıcalıkla Barsan’da işe başlayanlara ve deneyimli profesyonellere Türkiye’de ve dünyanın çeşitli stratejik noktalarında global iş deneyimi ve çok yönlü kariyer imkanı sunuyoruz. Bölge takımlarına finans, IT & yazılım, insan kaynağı, marka yönetimi & PR, merkezi toplu satın alma avantajı sağlıyoruz.

Yurt Dışında Kariyer Olanakları

Dünya çapında hızla büyüyen bir lojistik şirketi olarak sürekli yeni bir ülkede ya da şehirde ofisler açıyoruz. Açılan yeni ofislerimize Barsan Global Lojistik kültürünü ve iş yapış şeklini aktarabilmek için Türkiye’den yetiştirdiğimiz genç insan kaynağını yerleştirebiliyoruz. Özellikle yurt dışında iş tecrübesi kazanmak isteyen genç yetenekler için Barsan Global Lojistik pek çok farklı fırsat barındırıyor.

Çok Yönlü Kariyer Rotasyon sistemi ile çalışanlarımız tek bir operasyon çeşidine bağlı kalıp sınırlı bir uzmanlık geliştirmek yerine lojistiğin farklı alanlarında tecrübe edinerek sektöre hakim olabilecekleri yetkinlikleri kazanıyorlar.

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Hava Nakliye Operasyon Uzmanıİstanbul(Avr.)Başvur
Yetiştirilmek Üzere Lojistik Operasyon Sorumlusuİstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)Başvur
Yazılım Uzmanıİstanbul / Şişli Başvur
Endüstri Mühendisi Manisa Başvur
Dijital Yetenek Programı İstanbul / Şişli Başvur
Forklift Operatörü Manisa Başvur
Yurtdışı Finansal Kontrol Uzmanıİstanbul / Şişli Başvur
Forklift Operatörü  Kocaeli Başvur
Hava Kargo Satış ve Pazarlama Uzmanı ( İga ) İstanbul Avr. Başvur

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

11 yorum

 1. iyi akşamlar.sürücü bankasındaki ilanız üzere yazıyorum.ben afyondan mahmut yaşım 36 bekarım tır kullandım yurt içinde sizinle çalışıp gerekli bilgi ve eyitimi alıp yurt dışında çalışmak isterim src 2ve4 piskoteknik belgem var ehliyetim e d. tel.05380753728.

 2. 1996 yılından beri ağır vasıta sürücüsüyüm 2001 den beri avrupa hattında araç kullanmaktayım halen çalışmaktayım sizinle çalışmak istiyorum her türlü sürüş ve lojistik eğitimleri aldım ileri derecede sürüş eğitimleri ders ve transport konusunda evrak işlem yapılabilecek evrak konusunda eğitimleri almış bulunmaktayım sürücü için ne gereken evrak ve belge konusunda herşeyim hazır hiç bir eksiğim yoktur ADR ehliyetim 2015 yılında bitiyor bu işi profosyonel olarak ve zevkle yapıyorum halen çalıştığım iş yerimden memnun olmadığım için başka iş arıyorum bu işi barsada bulabileceğime inanıyorum ,kalın sağlıcakla..

 3. ÖNCELİKLE İŞ HAYATINIZDA KOLAYLIKLAR DİLERİM.EN SON MARS ULUSLAR ARASI TASIMACILIK DA 5 YIL CALISTIM.SRC 1 2 3 4 5 +,PSİKO TEKNIK+PASAPORT 10 YILLIK +DİJİTAL E SINIF EHLİYET MEVCUT OLUP AVRUPANIN ALMAN,İTALYA,FRANSA,CEK,DANIMARKA,ISVEC,İSVİCRE,BELÇİKA,PORTEKİZ,İSPANYA,SLOVAK,MACAR,HOLLANDA,POLONYA BÖLGELERİNDE HİC KAZASIZ VE VUKUATSIZ HEM KARADAN HENDE TRIESTE VEDE LÜKSENBURG TAN TREN CALISTIM.LİSE MEZUNU VE 1969 KIRIKKALE DOGUMLUYUM.SON İŞ YERİNDEN KENDİ İSTEGİMLE AYRILDIM HİC BİR SAGLIK PROBLEMİM OLMAYIP,BARSAN GLOBAL LOGİSTİC AİLESİNE UYGUN GÖRDÜNGÜNÜZ TAKTİRDE KATILMAK İSTERİM, SAYGILARIMLA 0532 463 9860

 4. iyi aksamlar 68 aksaraydan mehmet barsan logısccs ailesıne katılıp calısmak istiyorum uygun görursenız 1982 dogumluyum saglık sorunum hıc olmadı butun belgelere sahıbım daha önce aksarayda söyler naklıyatta hızmet vermekteydım kendı ısteyımle ısten ayrıldım uygun görursenız 0544 531 96 69 nodan ulasa bılırsınız saygılarımla tekrardan ıyı aksamlar ve ıyı basarılar dılerım

 5. tırlarda yetiştirilmek üzere eleman alımı icin başvurmak ıstemiştim ben 2008 de aldıgım e sehliyetimle kamyancuyum src 4 ve pisko teknik var görürsenız sızinle calışmak isterim pasaportumda var bursada oturuyorum tel 05356926207 ıyı calışmalar

 6. Ben 35 yaşındayım d sınıfı ehliyetim var src 3 belgem var piskoteknik belgem var dijital ehliyetim var pasaportum 10 yıllık yetistirilmek üzere yurtdışı tır soforlugu işi istiyorum ilginize tel 0542 302 35 06

 7. SLM DİNÇER LOJİSTİKTE ÇALIŞMAKTAYIM ÜÇÜNCÜ YILIM TÜM BELGELERİ TAM YURT DIŞI ÇALIŞMAK İSTİYORUM. ADANA’da İKAMET EDİYORUM EHLİYET:-CE- SRC 2.3.4.5 YANICI MEVCUT ADR’Lİ DİJİTAL KART PİSİKOTEKNİK PASAPORT MEVCUT 0507/8499538

 8. Slm sayın barsan ailesi adım barış tır
  Şoförüyum yedi yıllık bir tecrübem var
  Şuan çalışmıyorum bende barsan ailesine katılmak istiyorum src3&4
  Piskoteknik dijital ehliyet var beni kabul ederseniz çok sevinirim 5050027300 teşekkür ederim

 9. Slm 13 yıldır tır şöförüm türkiye ici calışıyorum serece 3#4 pisko teknik dijital ehliyetim ayrıcam 10 yıllık pasaportum var. Barsan ailesine katılmak istiyorum bilgilerinize arz ederim….barsan bursa bölgesinde aktif calısan şöför referansı.arkadaş verebilirim ….cep..0543.684.72.63 …

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*