Banvit İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Banvit İş Başvuru Formu

Banvit İş Başvurusu yaparak Banvit’in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Banvit iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Banvit, 2.500’ün üzerindeki çalışanıyla, tüketicilerine en iyi hizmeti sunabilmek için kendine kalite ve güveni felsefe edinmiş, büyük bir “ailedir.”

İnsan kaynakları yaklaşımlarımızla 41 yıldır aile kimliğimizi korumaya özen gösteriyoruz. Çünkü biliyoruz ki her geçen gün eklenen yeni üyelerimizle, aile olmanın verdiği değerlerle geleceğe hep birlikte, daha sağlam adımlarla ve güçlenerek ilerleyebiliyoruz.

Tüm iş süreçlerimizde ‘Ben’ yerine ‘Biz’demeyi ilke edinmiş çalışanlarımızla sevgi, saygı, eşitlik, güven, karşılıklı anlayış ve dayanışma çerçevesinde kalıcı rekabet üstünlüklerimizi birlikte inşa ediyor, sektörümüze bu alanda da liderlik etmekten gurur duyuyoruz.

Banvit ailesine katılacak üyelerin seçimi ve yerleştirilmesindeki temel anlayışımız ise bireylere eşit fırsat vererek doğru insanı, doğru işe yerleştirip, hem şirketimizin hem de bireyin çıkarlarını gözetmek ve böylelikle verimliliği artırabilmektir.

İş Başvuruları

Kurumumuz dahilinde ihtiyaç duyulan pozisyonlar aşağıda listelenmektedir. Pozisyon tanımlarının üzerine tıklayarak iş tanımı ve aranan niteliklerle ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Söz konusu pozisyonlara ya da genel olarak yapacağınız iş başvuruları için lütfen İş Başvuru Formumuzu kullanınız.

Açık pozisyonlar:

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Ar-Ge Ambalaj Kıdemli AnalistiBalıkesir(Bandırma)Başvur
Yem Sevkiyat ElemanıBalıkesir(Bandırma) Başvur
Yem Sevkiyat Elemanı Elazığ Başvur
Periyodik Bakım ElemanıBalıkesir(Bandırma) Başvur
Çevre, İSG Şefi İş İlanlarıBalıkesir(Bandırma) Başvur

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

2 yorum

  1. Merhaba gıda teknisyeni mezunuyum 29 yaşındayım evliyim sizinle saygı sevgi çerçevesi içerinde kendime ve size birşeyler katarak çalışmaktan onur duyarım
    Saygılar…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*