Bantaş İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

bantaş

Bantaş İş Başvuru Formu

Bantaş İş Başvurusu yaparak Bantaş’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Bantaş iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Denizbank A.Ş., Finansbank A.Ş. ve Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ortaklığında kurulan BANTAŞ 8 Ocak 2009’dan bu yana faaliyet göstermektedir. Şirketin temel amacı her türlü nakit, kıymetli evrak, kıymetli maden ve benzeri kıymetlerin güvenli şekilde toplanması, dağıtılması, saklanması ve ATM yüklemeleri konusunda Bankacılık ve Kuyumculuk sektörlerine profesyonel çözümler sunmaktadır.

İnsan Kaynakları

Karşılıklı güven ve etik değerlerin ön planda olduğu şirket kültürümüzde Bantaş İnsan Kaynaklarının amacı, yenilik ve değişimlere açık, girişimci, dinamik, sonuç odaklı, kendini ve işini geliştirmeyi BANTAŞ’I başarıya götürmeyi hedefleyen insanlar kazandırmaktır. Çalışanların motivasyonunu ve bağlılığını arttıracak bir ortam yaratmak, çalışanların gelişimine yatırım yapmak, bu ortamın korunup geliştirilmesi için gerekli politikaları ve teknik bilgiyi oluşturarak, şirketimizi nitelikli personel açısından çekici kılmak, nitelikli personelimizi korumak, temel insan kaynakları politikamızdır.

Adayların Kuruma Kazandırılması

Bu süreç mevcut eleman ihtiyacının tespiti, bu ihtiyacın uygun yollar ve araçlarla duyurulması, başvuruların alınması ve değerlendirilmesi, görüşmelerin yapılması ve uygun adayların referanslarının yapılarak işe yerleştirilmesini içerir.

Sürecin temelinde belirlenmiş, “Mesleki, Temel, Yönetsel ve Fonksiyonel Yetkinlikler” bulunmaktadır.

Başvuru formu ve açık pozisyonlar için tıklayınız.

7 yorum

 1. TSK dan emekli teknisyen astsubayım.Araç bakım, ulaştırma ve lojistik konularında bilgi ve tecrübe sahibiyim . ayrıca tüvtürk araç muayene istasyonlarında 6 yıl araç muayene uzmanı olarak çalıştım. kuruluşunuzda ANKARA da ihtiyaç olan uygun bir kadroda çalışmak isterim.saygılar.

  05057880029
  03123269051

 2. Merhaba
  DIYARBAKIR Merkez de ikamet etmekteyim.soförlük alanında sehiriçi ve sehirler arası deneyim olup CE Sınıfı dijital ehliyet,takograf kartı,psikoteknik ve src 1-2-3-4-5 belgelerim mevcuttur.Personel ihiyacinız olur ise BANTAŞ gibi turkiye’nin en önende gelen kurumsal firmasının bir aile ferdi olarak sizlerle çalışmak isterim..
  bilginize sunar.
  İyi çalışmalar dilerim..
  Tel no: (0507) 1500018

 3. Merhaba bantas ailesi. Suan da dunya capinda guvenlik sektorunde hizmet veren bi firmada calisiyorum. Calisma sartlarim iyi denecek kadar guzel. Ama bunyenizde calisan cok sayida tanistigim insan var calistigim projeden dolayi. IVP merkez plazalarda yapiyorum guvenlik isini. Calisma sartlarim guzel olmasina ragmen msjima donus yaptiginiz taktirde ben sizinle calismak istiyorum. E sinifi ehliyet sahibiyim ve aktif arac kullanabiliyorum. Iyi calismalar diliyorum.

  0543 763 6130

 4. SRC 4 PİSKOTEKNİK BELGEM VARDİR MERSİN ÜNVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK BÖLÜMÜ ASKERDEN YENİ GELDİM MERSİN DE IKAMET ETMEKTEYİM ŞOFÖR LUK DENEYİMLERIM VARDIR BEKARIM SEYAHAT ENGELIM YOKTUR DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖZEN GOSTEREN DİKSİYONU DÜZGÜN BİR BİREYİM BU NUMARADAN ULAŞABİLİRSİNİZ 0535 593 7084

 5. 22 Yıldır silahlı kuvvetler çalışıp emekli olan bir askeri personelim. Ankarada ikamet etmekteyim. Bana uygun bir iş olursa sizinle çalışmak isterim 06/01/2023 05303469331

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*