Banksoft İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

banksoft

Banksoft İş Başvuru Formu

Banksoft İş Başvurusu yaparak Banksoft ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Banksoft iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

 Finans sektörüne kartlı ödeme sistem çözümleri geliştirmek ve sistem bütünleştirmesi sağlamak amacıyla kurulan Banksoft, sektörde 15 yılı aşkın deneyimi ve sürekli büyüyen uzman ekibi ile sunduğu çözüm ve hizmetleri her geçen gün daha ileri götürmekte ve başarılarına yenilerini eklemektedir. Banksoft, bankaların kartlı ödeme sistemleri altyapısında ihtiyaç duyabileceği yüksek fonksiyonalite, performans ve kapasiteye sahip uluslararası nitelikte tüm yazılım ürünlerinin geliştirilmesine ve yönetilmesine yönelik yüksek bilgi birikimi ve deneyime sahiptir.

Banksoft’un misyonu, “Teknolojiyi yakından takip ederek hızlı, güvenilir ve kaliteli ürünler geliştirmek, sunduğumuz anahtar teslimi çözümlerle müşterilerimize piyasada rekabet avantajı, operasyonel verimlilik ve katma değer yaratmak, kalite ve standartlarımızla çalışanlarımızın ve çalıştığımız müşterilerin tam memnuniyetini sağlamak”, vizyonu ise, “Kartlı ödeme sistemleri konusunda çözüm yaratmada dünya çapında sürekli ilklere imza atan öncü bir firma olmak” şeklinde belirlenmiştir.

İş başvuru formu için tıklayın.

 

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*