Banka Staj İlanları

Banka Staj İlanları

Kariyerine bankacı olarak başlamak ve devam etmek isteyen pek çok kişi banka personel ve staj ilanlarına başvurularını yapmaya başladı bile. Bankalar, yeni açacakları şubeler ve mecutta var olan şubelerinde pek çok bireye istihdam sağlamaya devam ediyor. Aynı zamanda okullarına devam etmekte olan üniversite öğrencilerine de sağladıkları staj imkanları ile kendilerini görme ve kariyerlerini planlama fırsatı sunuyor. Peki, bankalar stajyer alımlarını nasıl gerçekleştiriyor, kaç kişiyi stajyer olarak bünyesine alıyor?

Banka Staj Başvuruları 2017

HSBC Bank

HSBC Bank staj programını öğrencileri iş hayatına hazırlamak üzere tasarlamıştır. Banka bünyesinde gerçekleştirilen staj programı kişilerin isteklerine ve hedeflerine göre iki şekildedir. Şube staj programında, şube pazarlama ekiplerinde deneyim kazanabilirsiniz. Bu programda yaz dönemi boyunca haftanın beş günü çalışmanız gerekmektedir. Genel müdürlük staj programı ise genel müdürlük birimlerinde kariyer hedefleyenler içindir. Bu programda üç aylık yaz döneminde haftanın beş günü veya, kış döneminde haftanın üç günü çalışmak zorundasınız.

HSBC Staj Başvurusu

Türkiye Finans Bankası

Türkiye Finans Bank hem lise hem de üniversite öğrencilerine staj imkanı sunuyor. Staj zorunluluğu olan lise öğrencileri ekim ve haziran döneminde, üniversite öğrencileri de haziran ve eylül dönemlerinde staj programlarına katılabilirler. Stajınızı şubede yapmak için gerekli evrakları doldurup şubeye başvuru yapmanız gerekir. Genel müdürlükte staj yapmak için ise gerekli evrakları insan kaynakları müdürlüğüne iletmeniz gerekir. Yaz dönemi staj başvurularınızı mayıs ve haziran aylarında, kış dönemi başvurularınızı ağustos ve eylül aylarında yapmalısınız.

Türkiye Finans Staj Başvurusu

Garanti Bankası

Garanti Bankası üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlıyor. Stajınızı genel müdürlüklerde veya şubede yapabiliyorsunuz. Garanti Bankası stajları haziran ve ekim aylarını kapsayan yaz döneminde beş hafta boyunca hafatada üç gün yapılır. Ekim ve haziran aylarını kapsayan kış döneminde ise sekiz hafta boyunca haftada iki gün yapılır. Garanti Bankası stajı sonrasında, açılan müşteri ilişkileri yetkilisi ve genel müdürlük yetkilisi pozisyonlarına bir adım önde başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Staj Başvurusu

Ziraat Bankası

Her yıl ortalama 1200 öğrenci stajyer olarak Ziraat Bankası’nda çalışıyor. Ziraat Bankası’nda meslek lisesi, meslek yüksek okulu ve üniversite öğrencileri için staj imkanları bulunuyor. Meslek lisesi öğrencileri okul döneminde, meslek yüksek okulu ve üniversite öğrencileri ise ara tatil ve yaz tatili dönemlerinde staj yapabiliyor. Meslek lisesi öğrencileri temmuz ve eylül ayları arasında başvuru yapabilir. Üniversite ve meslek yüksek okulu öğrencileri ise istenilen zamandan bir ay önce başvuru yapabilir. Staj 20-45 gün arası olmak zorundadır.

Ziraat Bankası Staj Başvurusu

ING Bank

ING Bank’da üçüncü ve dördüncü sınıf üniversite öğrencileri staj yapabilir. Satjlarını hedeflerine göre genel müdürlüklerde ve şubelerde yapabilirler. Yılın her döneminde isteyen öğrenciler stajlarını gerçekleştirebilirler. Ticaret meslek lisesi öğrencileri de zorunlu stajlarını genel müdürlüklerde ve şubelerde okul döneminde yapabilir. Başvurular haziran ve eylül ayları arasında yapılır.

ING Bank Staj Başvurusu

Diğer bankaların staj başvuruları

İş Bankası Staj Başvurusu

Yapı Kredi Staj Başvurusu

Anadolubank Staj Başvurusu

TEB Staj Başvurusu

Denizbank Staj Başvurusu

Odeabank Staj Başvurusu

Vakıfbank Staj Başvurusu

Bank Asya Staj Başvurusu

Akbank Staj Başvurusu

Finansbank Staj Başvurusu

Enpara.com Staj Başvurusu

Burgan Bank Staj Başvurusu

Şekerbank Staj Başvurusu

Citibank Staj Başvurusu

T-Bank Staj Başvurusu

Turkish Bank Staj Başvurusu

ICBC Turkey Staj Başvurusu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*