Balnak İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

balnak

Balnak İş Başvuru Formu

Balnak İş Başvurusu yaparak Balnak’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Balnak iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1986 yılında kurulan Balnak, ilk yıllarında sadece Almanya hattında karayolu taşımacılık hizmeti verirken kısa bir süre içinde hizmet alanını tüm Kıta Avrupası olarak genişletti. Eş zamanlı olarak tüm dünyada deniz ve havayolu hizmeti vermeye başladı.

Türkiye’de İstanbul, Kocaeli-Gebze, İzmir, Bursa, Adana ve Mersin’de uluslararası operasyon ofisleri bulunan Balnak, yurtdışında ise acentelik sistemi ile çalışmaktadır. Yurtdışında 100 civarında acente ile son derece güçlü bir ağa sahiptir. Karayolu acente ağında; Almanya, İsviçre, Avusturya, Danimarka, Finlandiya, İsveç, Norveç, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Macaristan, Yunanistan, Bulgaristan, Hollanda, İngiltere, Belçika, İtalya, Fransa, İspanya, Fas, Tunus, Portekiz ve Baltık ülkelerinde yerleşik acenteleri; denizyolu ve havayolunda ise bu taşıma modları ile ulaşım yapılabilen, her ülkede bağlantılı acentelikleri bulunmaktadır. Aynı zamanda Türkiye içerisinde 13 noktada (İstanbul, Kocaeli- Gebze, Bursa, İzmir, Antalya, Konya, Ankara, Samsun, Kayseri, Adana, Antakya, Muğla ve Gaziantep) yurtiçi taşımalarında kullanılan aktarma merkezleri bulunan Balnak, bu merkezlerinden Türkiye’nin tüm zincir mağazalarına dağıtım yapabilmektedir.

BİZ “BALNAK” ÇALIŞANLARI

* Onurumuzu ve kendimize olan saygımızı herşeyin üstünde tutarız, iş ahlakının ilkeleri, iş yaşamımızın temelini oluşturur.
* Yönetim anlayışımız ‘İnsana saygıya` dayanır. Hepimizin kendimizi etkileyen her konuda söz söyleme ve bilgi edinme hakkına sahip olduğuna inanırız. Kişisel yeteneklerimizin en üst seviyesine kadar kendimizi geliştirmeyi hem hakkımız, hem de görevimiz olarak görürüz.

Buradan iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

1 yorum

  1. Samsun dogumlu 24 yasindayim samsun endüstri meslek lisesi motor bolumu mezunuyum B snifi ehliyetim var. Askerligimi yaptim 2 yil otomativ sektornde 6 yil turizm sektorunde calistim uygun posizyonda calismak isterim Tel.05432238673

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*