Avicenna Hastanesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

avicenna-hastanesi

Avicenna Hastanesi İş Başvuru Formu

Avicenna Hastanesi İş Başvurusu yaparak Avicenna Hastanesi’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Avicenna Hastanesi iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

  • Hemşire
  • Diş Hekimi
  • Radyoloji Teknikeri
  • Uzman Doktor
  • Anestezi Teknisyeni/Teknikeri
  • Ebe
  • Özel Güvenlik Görevlisi

HASTANELERİMİZ ; 
Avicenna Esenler · Avicenna Ataşehir · Avicenna Kartal · Avicenna Gültepe · Esenler Ensar

‘Sağlıkta Kalite’ ilkesini prensip edinen Hastanemiz 1998 yılında Kartal Bölgesinde kurulmuş olup 58 yatak kapasitelidir.

Özel Umut Hastanesinde; cerrahi müdahaleler en son ameliyat teknikleri kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Modern tıbbi cihazlarla donatılan Umut Hastanesi; yılın 365 günü, uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Ayrıca poliklinikleri, doğumhaneleri ve ambulansı ile de 24 saat hizmet vermektedir.

Radyoloji merkezimizde Direkt ve Endirekt Grafiler, Bilgisayarlı Tomografi, USG ve Renkli Doppler (4 Boyutlu) ile hastalıkların teşhisi yapılabilmektedir.

Buradan iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

14 yorum

  1. 6 yıldır çağrı merkezi sektöründe çalışmaktayım insanlarla iletişimim kuvvetli farklı alanda iş hayatımı devam ettirmek istiyorum hastanenizde vezne elemani hasta danışmanı vb pozisyanlarda çalışmak isterim.

  2. Merhaba. 2008 -2009 yilinda Basaksehir Dev.Hasta. hasta kabul biriminde calistim 2010 yilindan bu yana da fotografcilik yapiyorum bzi nedenlerden dolayi fotografciligi birakiyorum ve is hayatima hastanenizde uygun gördüğünüz birimde calismak istiyorum. İlgilenirseniz memnun olurum iyi günler iyi calismalar…

  3. iyi günler lise mezunuyum hastanede çalışmak istiyorum hasta danışmanı olarak görev alabılırım en kısa zamanda dönüş yaparsanız çok sevinirim iyi çalışmalar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*