Autoliv İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Autoliv Hakkında

Otomotiv sektörüne başta emniyet kemeri, hava yastığı ve direksiyon simidi olmak üzere çok çeşitli güvenlik ürünleri, çözümleri üreten ve sunan İsveç kökenli global bir şirketiz. Dünyanın önde gelen otomobil ve taşıt üreticisi tüm ana sanayi firmalarına yaklaşık 40.000 kişiye varan çalışan kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Güvenlik ekipmanları konusunda en ileri ve güncel teknolojileri üreten ve araştırmalara büyük önem veren Autoliv ;”Yan darbelerde devreye giren hava yastığı” ” Fiziksel özelliklere uyum gösteren hava yastığı””Boyun kırılmalarını önleyen koltuklar””Mesafe kontrol radarları” gibi çok güncel ve endüstride ilk kez lanse edilecek projeler üzerinde halen yoğun olarak çalışmaktadır.

Başlıca yerel ve uluslararası müşteriler;

 OYAK RENAULT MERCEDES BENZ BMC
 TOFAŞ – FIAT OTOKAR CHRYSLER
 FORD – OTOSAN OTOYOL MAN
 KARSAN PEUGEOT / CITROEN HONDA
 ANADOLU ISUZU HYUNDAI ASSAN TOYOTA

Açık Pozisyonlar;

NoPozisyonlarLokasyon
1Bakım FormeniKocaeli +1 il daha
2HR Specialist TrainingKocaeli
3Proje Proses FormeniKocaeli

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

3 yorum

  1. Autoliv artık eskisi gibi değil arkadaşlar. Birçok kişi burada çalışmak istiyor ama göründüğü gibi değil. Sayı baskısı var. Çalışanların neredeyse tamamı meslek hastası. Hastaolana kadar çalıştırıp sonra işimize yaramıyor deyip atıyorlar. Acı ama gerçek.Diyeceksiniz ki sendika var gelin görün sendikayı. Türk metal deyince herkes anlar zaten patrondan yana işçiyi savunmuyorlar.

  2. Merhabalar GÜLŞEN ÖZDEMIR Körfez yarimcada oturuyorum acil ise ihtiyacım var sizinle çalışmak istiyorum kasiyer ve satış elamanı olarak çalıştım daha önce 0552 937 24 58 geri donus yaparsaniz sevinirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*