A&T Bank İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

A&T Bank İş Başvuru Formu;

1977 yılında Türkiye ile Orta Doğu ve Kuzey Afrika arasındaki ticareti geliştirme misyonu ile ülkelerarası anlaşma ile kurulan A&T Bank, T.C. Ziraat Bankası, Türkiye İş Bankası ve Libya Foreign Bank ve Kuwait Investment Co’nun ortak kuruluşudur.

35 ülkeye yayılmış 300’ün üzerinde muhabir banka ağı, Arapça, İtalyanca, Fransızca, İngilizce ve Almanca bilen, ticari ve kurumsal bankacılıkta uzman, bölgeyi iyi tanıyan çalışanları ile müşterilerine hızlı ve etkin çözümler sunmaktadır.

Yatırım açısından gelecek vaadeden bu bölgede uzmanlaşmak, değişen dünyanın bankası A&T Bank’ta yer almak, geleceği şimdiden yakalamak istiyorsanız, sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız…

A&T BANK kurumların başarısının ardındaki en önemli unsurun insan kaynağı olduğuna inanmaktadır. Bu doğrultuda bankamız, çalışanlarının yüksek bir motivasyonla çalışması, bu motivasyonun korunması, nitelikli insan kaynağının sürekli gelişimi ve yükselen değerlerini çoğaltmak için üst düzeyde çaba sarf etmektedir.

Misyonumuz;

İnsan Kaynakları olarak misyonumuz, bankamızın gerek yurt içi gerekse Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinde fırsatlar yaratan uzman banka konumunu güçlendirebilecek, yetkin, kalifiye, yüksek motivasyonlu, kuruma bağlı, sonuç ve performans odaklı çalışanlardan oluşan ekiplere sahip olmak; aynı zamanda stratejik İnsan Kaynakları ortağı olarak, bankamız hedefleri doğrultusunda ihtiyaç duyulan gelişimi ve değişimi yönetmektir.

Açık Pozisyonlar;

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Unix Sistem ve Depolama Yöneticisiİstanbul (Avr.) (Şişli)Başvur
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*