AstraZeneca İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

astrazeneca

AstraZeneca İş Başvuru Formu

AstraZeneca İş Başvurusu yaparak AstraZeneca’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda AstraZeneca iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

AstraZeneca İlaç Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

 AstraZeneca, araştırma, geliştirme, reçeteli ilaçların üretimi, pazarlaması ve bu hizmetlerinin sunulması alanında faaliyet gösteren, dünyanın  önde gelen ilaç şirketlerinden biridir.

31.6 milyar dolarlık sağlık hizmeti hacmi ile gastrointestinal, kardiyovasküler, merkezi sinir sistemi, göğüs hastalıkları, onkoloji, enfeksiyon ürünlerinde lider konumdadır. 18 ülkede bulunan  26 üretim tesisinde, ürünlerin güvenli, yüksek kalitede ve az maliyetli olarak dünyanın her yerinde tedarik edilmesi sağlanmaktadır. 

AstraZeneca’nın tüm dünyada 66 bini aşkın çalışanı bulunmaktadır. Çalışanlarının, yüzde 51’i Avrupa’da, yüzde 32’si Kuzey ve Güney Amerika’da ve yüzde 17’si de  Asya, Afrika ve Okyanusya’dadır. 8 ülkede bulunan 17 büyük Ar-Ge merkezinde 13 bin kişi çalışmaktadır. AstraZeneca Türkiye’nin çalışan sayısı ise 640’dır.

Dünya piyasalarında liderliğe ulaşmış pek çok ürünün yer aldığı güçlü bir ürün portföyüne sahip olan AstraZeneca’nın kurumsal merkezi Londra’da bulunmaktadır. Başlıca Ar-Ge merkezleri İsveç, İngiltere ve ABD’de yeralmaktadır. 100’den fazla ülkede satış yapan AstraZeneca, Ar-Ge’ye her gün 16 milyon dolardan fazla yatırım yapmaktadır. 

Yeni tedaviler geliştirmeyi amaçlayan AstraZeneca, Türkiye’de Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği’nin (AİFD) üyeleri arasındadır. Çalışılabilecek en iyi 100 şirket listesinde yeralan AstraZeneca, çalışanlarına sağladığı sosyal ve ekonomik imkanlar ve İnsan Kaynakları politikasıyla ilaç sektöründe öncü şirketlerden biridir.

2000 yılından bu yana hayata değer katan fikirler üretme misyonuyla kişilerin yaşamını daha kaliteli geçirmeleri için çalışan ve bir çok araştırma gerçekleştiren AstraZeneca, Türkiye’de sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde önemli projelere imza atmaktadır. İlk yardım bilincinin küçük yaşta kazandırılmasına yönelik “İlk Yardıma İlk Adım” projesini tüm Türkiye çapında Mili Eğitim Bakanlığı ve TOÇEV ile birlikte yürüten AstraZeneca, sosyoekonomik ve çevresel faktörlerin insan sağlığı üzerindeki etkisini araştıran ve 10 yıl boyunca devam edecek “Prospective Urban and Rural Epidemiological” “PURE” araştırmasının tüm dünyada altın sponsorudur. Ülkemizde Metabolik Sendrom Derneği (METSEND)’in önderliğinde devam eden bu projeye yaklaşık 3000 kişi dahil edilmiştir. 

AstraZeneca, uluslararası standartları karşılamayı taahhüd ettiği İnsan Kaynakları uygulamaları sayesinde Investors in People (IIP) sertifikası almaya hak kazanmıştır.

Açık pozisyonlar ve başvuru formu için tıklayın.

(Visited 1 times, 1 visits today)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*