Assan Hanil İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Assan Hanil İş Başvuru Formu

Büyüyen bir yapıya sahip olan Assan Hanil bu doğrultuda yeni personel gereksinimleri duymaktadır. Buna yönelik ilanları, yılın farklı zamanlarda online ortamlarda paylaşarak ilgilenen kişilerin başvurusuna sunmaktadır. İnsan kaynakları politikası ve uygulamaları, Holding’in değerleri temel alarak biçimlendirilmiştir.

Bu doğrultuda yeni personeller alınarak boş pozisyonlar kapatılmakta, hizmetlerin eksiksiz bir şekilde sürmesi sağlanmaktadır. Her yıl farklı dönemlerde ilanlar yayınlanabildiği için düzenli bir şekilde kontrol edilmesi önerilir. Eğer adayların bilgi ve yeteneklerine uyum gösteriyorsa başvuru işlemleri gerçekleştirilmelidir.

Assan Hanil İş İlanları

Assan Hanil personel gereksinimlerini olduğunda bunları online kaynaklar yardımıyla ilgilenen kişilere duyurmaktadır. Bu kapsamda güncel ve hala açık olanlara Kariyer.net üzerinden ulaşılabilmektedir. Bunları değerlendirmek isteyen kişilerin ilk olarak platforma kaydolması, kayıtlıysa giriş yapması gerekir.

Ardından CV doldurma/güncelleme işlemlerinin gerçekleştirilmesinden sonra ilgilendiğiniz duyuruya girmeniz, başvur butonunu kullanmanız yeterlidir. Böylece ön başvuru süreci tamamlanır.

Assan Hanil Açık Pozisyonlar

Assan Hanil ön başvuru yaptıktan sonra uygun özgeçmişe sahip kişileri mülakata da çağırmaktadır. Bunun hakkında ayrıntılı bilgi geçen kişilere insan kaynakları yetkilileri tarafından verilmektedir. İşe alımın her sürecini başarılı olarak tamamlayanlar kısa sürede başlamaktadır. Eğer size uygun fırsatları kaçırmak istemiyorsanız, ilanları yakından takip etmeniz şarttır

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1AR-GE İleri Araştırmalar Kıdemli UzmanıKocaeli
2Plastik Kalıp Geliştirme UzmanıKocaeli
3Üretim UzmanıKocaeli
4Proje UzmanıKocaeli
5Test ve Sanal Analiz Kıdemli UzmanıKocaeli
6Elektrik ve Elektronik Bakım UzmanıKocaeli
7Maliyet Muhasebesi Kıdemli UzmanıKocaeli
8Satış YöneticisiKocaeli
9İdari İşler YöneticisiKocaeli
10Elektrik Bakım OperatörüBursa
11Satın Alma YöneticisiKocaeli
12Metod Kıdemli UzmanıKocaeli
13Elektrik ve Elektronik Bakım YöneticisiKocaeli
14Testing and Prototype Senior SpecialistKocaeli
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

9 yorum

  1. Değerli şefler sizlerle birlikte çalışmak istiyorum saygılar iyi bir şekilde çalışırım verilen görevleri yerine getirir itiraz etmem herşeyin en iyisini yapmaya çalışırım saygılar 05443208700

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*