ArmoniPark İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

armonipark-personel-alimi

ArmoniPark personel alımı yapacak!

ArmoniPark iş başvurusu yaparak sizde ArmoniPark’ın gücünden güç alabilirsiniz. ArmoniPark personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan ArmoniPark eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. ArmoniPark insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Ünlü Markalar Bir Arada, Outlet Fiyatlarıyla ArmoniPark ‘ta

Özsaya İnşaat Grubu’nun Yatırımcı olduğu ArmoniPark Outlet Center, ‘İstanbul’un en kazançlı alışveriş merkezi’ olma iddiasıyla Sefaköy’de kapılarını açtı. 71 bin metrekarelik kapalı alanda 95 mağazasıyla hizmet veren ArmoniPark, yerli-yabancı tanınmış markaları en uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşturuyor. Sektörde 30 yılı aşkın tecrübesiyle bugüne kadar birçok projeyi başarıyla tamamlayan Özsaya İnşaat, ArmoniPark ile İstanbullular’a yepyeni ve çok keyifli bir yaşam alanı sunuyor.

ArmoniPark Bakırköy, Küçükçekmece ve İkitelli bölgelerinin tam ortasında yer alıyor. Mağazalarının yanında yeme-içme mekanları, çocuk oyun alanları ve eğlence alternatifleriyle sadece bir alışveriş değil, aynı zamanda yaşam merkezi de olan ArmoniPark, bulunduğu bölgenin yeni buluşma noktası haline geliyor. Birbirinden farklı markaların kaliteli ürünlerini çok uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşturup onlara kazançlı alışverişin sonsuz keyfini yaşatan olan ArmoniPark, aynı zamanda düzenlediği renkli etkinlikler ve cazip kampanyalarla 7’den 70’e herkesin gözdesi olma yolunda hızla ilerliyor.

ArmoniPark sevgiyle karşılar, mutlulukla uğurlar

Çağdaş mimarisi ve modern konsepti ile büyük beğeni toplayan ArmoniPark, çatısı altında bulunan markalarıyla birlikte giyimden ev aksesuarlarına, teknolojiden gıdaya her türlü ihtiyaca rahatlıkla cevap veriyor. Her noktası konforlu ve ferah olan ArmoniPark’ta market devi CarrefourSA ve teknoloji devi TeknoSA merkezin en gözde mağazaları olarak öne çıkıyor. Merkezin üst katında yer alan ve son teknolojiyle donatılmış 7 salonlu Sinemay sinema kompleksi, en yeni vizyon filmlerini sinemaseverlerle buluşturuyor.

Fast food katındaki şık restoran ve cafelerde, hem geleneksel hem de modern en güzel lezzetleri tatma imkanı bulunuyor. Aileler merkez içinde alışveriş yaparken çocuklar en eğlenceli oyun alanı Starpark’ta günün keyfini çıkarıp yepyeni arkadaşlıklar kuruyor.

Buradan AVM’nin web sitesine gidebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*