Ankara Büyükşehir Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PERSONEL HAKLARI

Ankara Büyükşehir Belediyesi memur alımları yapmakta ve sürekli olarak açık iş ilanları duyurmaktadır. KPSS sınavı ile alım yapan Türkiye’nin en büyük 3 belediyesinden biri olan Ankara Büyükşehir Belediyesinin sosyal olanları hakkında bilgi almak için makaleye göz atabilirsiniz.

 Ankara Büyükşehir Belediyesi Hakkında

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ankara ilinin belediye işlerini yürüten kamu kurumudur. Uzun bir dönem Melik Gökçek tarafından yönetilen belediye 2019 yerel seçimleri ile değişikliğe gitmiş ve 2019 yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden aday gösterilen ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Mansur Yavaş, mazbatasını 8 Nisan 2019’da alarak göreve başlamıştır.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Personel Çalışma Ortamı

Ankara’nın en merkezi ilçesi olan Yenimahalle’de bulunan büyük Ankara Büyükşehir Belediyesi Binası, oldukça geniş bir alanda ve plaza şeklinde konumlanmıştır. Giriş katı vatandaşlar tarafından kalabalık olan binanın personel sayısı da fazladır.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Çalışma Koşulları

Ankara Büyükşehir Belediyesi personelleri 08.00/17.00 saatleri arasında çalışmaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri mesaisi bulunmayan Ankara Büyükşehir Belediyesi personellerinin öğle arası 1 saattir. Öğle yemeği bulunmaktadır. Ayrıca Mansur Yavaş’ın açıkladığı habere ör; Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde 4200 ₺ aşağısında maaş alan personel yoktur.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Sosyal Olanaklar

Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ait birçok sosyal tesis bulunmaktadır. Personelleri tesis hizmeti de sağlayan bilen belediyede, ulaşım kartı da sosyal olanaklar içerisindedir.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Personel Sendikal Hakları

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN BAĞLI OLDUĞU BİR SENDİKA KURULUŞU BULUNMAMAKTADIR. BU NEDENLE BELEDİYE PERSONELLERİ SADECE BELEDİYENİN SAĞLADIĞI HAKLARDAN YARARLANABİLMEKTEDİR.

Daha Fazla Ankara İş İlanları İçin TIKLAYINIZ.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

4 yorum

  1. Merhaba bu ilanı okuyan beyefendi yahut hanımefendi sizden tek dileğim isteğim belediyede temizlik elamanı olarak çalışmak istiyorum inanın her işi var gücümle yaparım
    ALLAH rızası için iş istiyorum
    Vesile olanın hem dünyada hem ahiretinde makamların en güzeli en âli dereceniz olsun
    Medet medet medet

  2. BAŞKANA BİLE MESAJ YAZAYIM DEDİM ODA HİKAYE…TELEFON NUMARAMI GİRİYORUM…DOĞRULAMA KODU GÖNDERİYOLAR…TELEFONA GELEN KODU GİRİYORUM….DOĞRULAMA KODU YANLIŞ DİYOR..YANİ YALAN BEYAN BUNLAR..ADAMI OLAN HERYERDE…

  3. Benim tek istediğim temizlik işinde çalışmak Allah rızası için bu ilanına kulak verin ne olursunuz çokca dua ederim kiminin parası kiminin duası lütfen

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*