Anemon Hotels İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Anemon-hotels

Anemon Hotels İş Başvuru Formu

Anemon Hotels İş Başvurusu yaparak Anemon Hotels ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Anemon Hotels iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Anemon Otelleri; 

ANEMON ADANA, ANEMON AFYON, ANEMON ANKARA, ANEMON ANTAKYA, ANEMON AYDIN, ANEMON ÇAVDARHİSAR, ANEMON ÇİĞLİ, ANEMON DENİZLİ, ANEMON EGE, ANEMON ESKİŞEHİR, ANEMON FUAR, ANEMON GALATA, ANEMON İSKENDERUN, ANEMON İZMİR, ANEMON KAPADOKYA,ANEMON KONYA, ANEMON KULA, ANEMON MALATYA, ANEMON MANİSA, ANEMON MARMARİS, ANEMON ORDU, ANEMON SAMSUN

1990 yılından bu yana toplam 15 otelin işletmeye alınması şirketimiz tarafından gerçekleştirilmiş, halen 14 otel ile sektörel faaliyetlerine devam etmektedir. Grubumuz bünyesinde tamamı T.C.Turizm Bakanlığı tarafından tescil edilmiş 5 adet 5 yıldızlı otel, 7 adet 4 yıldızlı otel ve 2 adet özel belgeli tesis bulunmaktadır. Temmuz.2010 içinde hizmete açılan 4 yıldızlı “Anemon Antakya Otel” ile birlikte toplam oda sayımız 1,453’e çıkmıştır.
Ana iş konseptimiz şehir otelciliğidir. Anemon Otelleri olarak hizmet konseptimizi “seyahat eden iş adamlarına konforlu konaklama hizmeti ve bulunduğu bölgeye kongre, toplantı ve davetler için kaliteli hizmet ve ortam sunmak” olarak ifade etmekteyiz. Bu konsept gereği Türkiye’nin gelişen iş hayatına paralel olarak öne çıkan iller öncelikli olmak üzere, büyüme stratejilerimizi yürütmekteyiz.

İş başvuru formu için tıklayın.

(Visited 33 times, 1 visits today)
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

1 yorum

  1. merhaba 42 yaşında evli eskişehirde ikamet etmekteyim.15 yıllık 5 yıldızlı Antalya,Marmaris ve İzmir otellerinde deneyimliyim,çalışmaya ihtiyacım var eleman açığınız var ise görüşmek isterim 05419533782 irtibat numaramdır saygılarımla bilginize arz ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*