Anadolu Motor İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

anadolu-motor

Anadolu Motor İş Başvuru Formu

Anadolu Motor İş Başvurusu yaparak Anadolu Motor’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Anadolu Motor iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Türk iş dünyasının köklü kurumlarından olan Anadolu Grubu, 1950 yılında Yazıcı ve Özilhan Aileleri tarafından kuruldu. ‘Anadolu’yu dünyaya, dünyayı Anadolu’ya bağlayan yıldız’ olma vizyonu ışığında varlığını geleceğe taşıyan Grup, Atlantik’ten Pasifik’e Türkiye dâhil 18 ülkede, 80 şirket, 61 üretim tesisi ve 29 bine yakın çalışanıyla faaliyet gösteriyor.

Anadolu Grubu, dünyanın önde gelen markalarıyla kurduğu ortaklıklar, çok uluslu şirketlerle gerçekleştirdiği iş birlikleriyle, Türkiye için katma değer yaratarak hızlı ve sağlıklı büyümesini devam ettiriyor.

Dünya ölçeğindeki saygın markalarıyla içecek, otomotiv, perakende ve finans alanlarına yoğunlaşan Anadolu Grubu, son yıllarda bilişim, enerji, gıda, gayrimenkul, endüstriyel tarım ve sağlık sektörlerine yaptığı yatırımlarla faaliyet alanını genişletti.

Anadolu Grubu, sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde eğitim, sağlık ve spor alanlarında Anadolu Vakfı, Anadolu Sağlık Merkezi ve Anadolu Efes Spor Kulübü ile topluma katkılarını duyarlılıkla sürdürüyor.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                                          Şehir
Araştırma Geliştirme /AR-GE Mühendisi   Kocaeli
Dış Ticaret Operasyon Uzman Yardımcısı   Kocaeli
Elektrik Mühendisi                                          Kocaeli

Açık pozisyonlar için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*