Anadolu Grubu İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

anadolu-grubu

Anadolu Grubu İş Başvuru Formu

Anadolu Grubu İş Başvurusu yaparak Anadolu Grubu ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Anadolu Grubu iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İşe Alma ve Yerleştirme Sistemi

Her yılın başında yapılan “İnsan Gücü Planları” doğrultusunda, boş kadrolara uygun kişiler öncelikle şirket içinden ve Grup içinden temin edilmeye çalışılır. Şirket ve Grup içinden boş kadro ihtiyacı karşılanamadığı takdirde dış kaynaklara başvurulur.

Grup şirketlerimizdeki her bir pozisyon için, pozisyonun gerektirdiği nitelikler tanımlanmıştır ve işe alımlarda, adaylarda tanımlanan bu niteliklerin varlığı ve düzeyi aranmaktadır. İş tanımlarından hareketle pozisyona özel tecrübe, yabancı dil bilgisi gibi özellikler de değerlendirilmektedir. Pozisyonun gerekliliklerinin yanında, adayların Anadolu Grubu kurum değerleri, kültürü ve yetkinlikleri ile ne ölçüde bağdaştığı incelenmekte, ve önemle göz önünde bulundurulmaktadır. Anadolu Grubu’nun tüm üyelerinin, kurum kültürümüze bağlı, ekip çalışmasına inanan, iletişime açık, gelişmeye önem veren, kültürlerarası çalışabilen, ürün kalitesini ve müşteri tatminini gözeten, katılımcı, girişimci ve yenilikçi bireyler olmaları beklenmektedir.

Oryantasyon Sistemi

Grubumuzda işe başlayan tüm çalışanlarımıza oryantasyon programı düzenlenmektedir. Oryantasyon Sistemi’nin amacı, Grubun değerlerini, kurum kültürünü, çalışma ilkelerini ve politikalarını yeni çalışanlara aktarmaktır. Aramıza yeni katılanlara Grup şirketlerimiz tanıtılmakta, diğer çalışanlarla tanışmaları sağlanıp hem işe hem de şirkete adaptasyonları kolaylaştırılmaktadır.

İş başvuru formu ve açık pozisyonlar için tıklayınız.

Anadolu Grubu Hakkında

Türk iş dünyasının köklü kurumlarından olan Anadolu Grubu, 1950 yılında Yazıcı ve Özilhan Aileleri tarafından kuruldu. ‘Anadolu’yu dünyaya, dünyayı Anadolu’ya bağlayan yıldız’ olma vizyonu ışığında varlığını geleceğe taşıyan Grup, Atlantik’ten Pasifik’e Türkiye dâhil 18 ülkede, 80 şirket, 61 üretim tesisi ve 29 bine yakın çalışanıyla faaliyet gösteriyor.

Anadolu Grubu, dünyanın önde gelen markalarıyla kurduğu ortaklıklar, çok uluslu şirketlerle gerçekleştirdiği iş birlikleriyle, Türkiye için katma değer yaratarak hızlı ve sağlıklı büyümesini devam ettiriyor.

Dünya ölçeğindeki saygın markalarıyla içecek, otomotiv, perakende ve finans alanlarına yoğunlaşan Anadolu Grubu, son yıllarda bilişim, enerji, gıda, gayrimenkul, endüstriyel tarım ve sağlık sektörlerine yaptığı yatırımlarla faaliyet alanını genişletti.

Anadolu Grubu, sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde eğitim, sağlık ve spor alanlarında Anadolu Vakfı, Anadolu Sağlık Merkezi ve Anadolu Efes Spor Kulübü ile topluma katkılarını duyarlılıkla sürdürüyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*