Anadolu Çağrı Merkezi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

anadolu-çağrı-merkezi

Anadolu Çağrı Merkezi İş Başvuru Formu

Anadolu Çağrı Merkezi İş Başvurusu yaparak Anadolu Çağrı Merkezi’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Anadolu Çağrı Merkezi iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çağrı merkezi hizmet maliyetlerindeki artış sebebi ile Çağrı merkezi hizmeti sunan firmalar bu hizmetin daha uygun koşullarda sağlanabileceği illere yönelmektedir. Maliyet odaklılığın yanı sıra sosyal sorumluluk bilinci ile hareketi ilke edinen şirketimiz bu yöndeki yatırımlarını 480 seat kapasite ile Eskişehir’de gerçekleştirmiştir. Genç nufüs ve teknolojik alt yapısı değerlendirildiğinde Eskişehir bu talebimizi rahatlıkla karşılamaktadır.

Sunduğumuz hizmetler ile yeni müşteri kazanımlarında, ilişkilerin geliştirilmesi ve iş hacimlerinin artışında da müşterilerimiz için etkin rol oynamaktayız. Hizmet kalitesinin sürekliliği ise temel prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Sürekli ve düzenli eğitimler ile ekibimizin profesyonel gelişimi desteklenmektedir. Güvenilir hizmet anlayışı ile müşterilerimiz için değer yaratan sonuç odaklı hizmetler sunmayı hedeflemekteyiz.

İşe Alım

Anadolu Çağrı Merkezi’nde seçme ve yerleştirme uygulamalarının amacı, insan kaynakları vizyonu doğrultusunda, şirketin gelecekte de kalıcılığını sağlayacak ve başarısını sürdürecek, göreve uygun ve nitelikli kişileri bünyemize kazandırmaktır.

Eleman alımları, yıllık insan kaynakları planları çerçevesinde ve şirketimiz ihtiyaçları doğrultusunda yapılır. Açık pozisyonlar için adaylara, kariyer portalları, üniversitelerin kariyer günleri, gazete ilanları ve web sitemiz aracılığıyla ulaşılır. Şirketimize başvuruda bulunan ve ilgili pozisyonun gerektirdiği temel gerekliliklere sahip olan adaylar, öncelikle grup mülakatına, ardından da bireysel mülakata davet edilirler.

Bu aşamalarda başarılı bulunan adaylar, yetkinlik ve teknik sınavlara tabi tutulur; iş teklifi yapılarak şirketin gereksinimlerine ve niteliklerine uygun bölümlere yerleştirilirler.

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*