Amcor Flexibles İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

amcor

Amcor Flexibles İş Başvuru Formu

Amcor Flexibles İş Başvurusu yaparak Amcor Flexibles’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Amcor Flexibles iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Amcor Flexibles İstanbul 

        43 ülkedeki 306 fabrikasında 35,000’den fazla çalışana sahip AMCOR Flexible İstanbul , ağırlıklı olarak gıda sektörüne olmak üzere yurt içinde ve dışında birçok üretici firmaya baskılı ambalaj malzemesi üretmektedir. Yıllık cirosunun yarıdan fazlasını ihraç eden şirket, 398 kişilik çalışan kadrosuyla sektörün lideridir.

İş başvuru formu ve açık pozisyonlar için tıklayın.

(Visited 3 times, 1 visits today)

2 yorum

  1. merhaba ben daha önce size bağlı olan ROTOPAŞ A.Ş de 9,5 yıl makina operatörü olarak çalıştım.ancak; alcan şirketi rotopaş’ı ülker şirketine sattığı için;ülker 2 yıl içinde kapattığı için;işten çıkarıldık.lise mezunuyum.şu anda rotopak’ta aldığım belge sayesinde 2,5 yıldır forklift operatörü olarak çalışıyorum;şu anda mutlu akü’de sözleşmeli forklift operatörü olarak çalışıyorum.fakat rotopak şirketinin verdiği eğitim,insana değer,terbiye v.s başka yerlerde bulamıyorum.arzu ederseniz kendimi ait hisettiğim;amcor bünyesinde çalışmak istiyorum.referans olarak rotopaş’tan şu anda sizde çalışan arkadaşlarım ve diğer çalışanlarınız ve yakup alioğlu,kurt kuruç.SAYGILARIMLA…

  2. tekrar merhaba iş başvurumda telefon numaramı yazmamışım (0506 635 99 49)e mail fazla kullanmadığım için telefonla ulaşırsanız memnun olurum.teşekkürler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*