Amasya Göynücek SYDV Personel Alım İlanı

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

 

sydv

Amasya Göynücek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alım İlanı

Bilgisayar kullanabildiğine dair belge – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 1)4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının birinden mezun olmak. 2)Bilgisayarı iyi derecede kullanabilme , (Ofis programlarını iyi derecede kullanmak) 3) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. 4 )Sınavı kazanan adaylardan sözleşme aşamasında, görevi devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmadığına ve her türlü iklim koşulunda her türlü taşıtla seyahat etmeye engel olmadığına dair tam teşekküllü bir hastaneden alınacak sağlık kurulu raporu.

BÜRO GÖREVLİSİ ALIMI Son Başvuru : 18.11.2014
İl AMASYA İlçe GÖYNÜCEK Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama – Bilgisayar kullanabildiğine dair belge – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 1)4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının birinden mezun olmak. 2)Bilgisayarı iyi derecede kullanabilme , (Ofis programlarını iyi derecede kullanmak) 3) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. 4 )Sınavı kazanan adaylardan sözleşme aşamasında, görevi devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmadığına ve her türlü iklim koşulunda her türlü taşıtla seyahat etmeye engel olmadığına dair tam teşekküllü bir hastaneden alınacak sağlık kurulu raporu. 5)Büro Görevlisi olarak yerleşmeye hak kazandıktan sonra Göynücek ilçesinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek. 6)Son bir aydır Göynücek ilçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. Personel alımı ile ilgili diğer tüm bilgiler http://www.goynucek.gov.tr/ kaymakamlığımız web adresinde bulunmaktadır.

5)Büro Görevlisi olarak yerleşmeye hak kazandıktan sonra Göynücek ilçesinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek. 6)Son bir aydır Göynücek ilçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. Personel alımı ile ilgili diğer tüm bilgiler http://www.goynucek.gov.tr/ kaymakamlığımız web adresinde bulunmaktadır.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*