Altınbaş İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

 altinbas

Altınbaş Holding İş Başvuru Formu

Altınbaş İş Başvurusu yaparak Altınbaş’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Altınbaş iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

ÜCRET POLİTİKAMIZ:

Ücret kademelerimiz, güncel piyasa eğilimlerini yansıtabilmek ve personelin artan performansını değerlendirmek amacıyla düzenli olarak gözden geçirilmektedir. Piyasa koşulları ve şirket içi dengeler göz önünde bulundurularak, eşit işe eşit ücret uygulanması esastır. Çalışanlarımıza yılda 12 maaştan oluşan (yıllık) ücret politikası uygulanmaktadır. Belirlenmiş şirket politikaları çerçevesinde, yılda 1 (bir) kez Ocak ayında piyasa konumlandırması ile kişisel ve takım performans sonuçları dikkate alınarak ücret artışı yapılabilir.

EĞİTİM:

En büyük sermayemizin insan olduğunu düşünerek, bu sermayeye ne kadar çok yatırım yaparsak geri dönüşünün daha fazla olacağı kanaatindeyiz. Bu nedenle, Altınbaş‘ta, yüksek performansı destekleyecek çalışan gelişimini esas alan bir eğitim ve gelişim sistemini esas almaktayız.

SEÇME-YERLEŞTİRME UYGULAMALARIMIZ:

Seçme-Yerleştirme uygulamalarımız yetkinlik modelimizde yer alan özelliklere göre yapılmaktadır. Adaylarımızın pozisyonlara uygunluğu yaptığımız mülakatlar ve test vb. uygulamalarla değerlendirilmektedir.

AÇIK POZİSYONLAR

Satış Danışmanları, Üretim Sorumlusu, Yeni Mezun Takım Arkadaşları, Mağaza Personelleri, Genel Başvuru

İş başvuru formu için tıklayın.

4 yorum

  1. öncelikle girmiş olduğunuz yeni sektörde holdinginizin başarılarını dilerim. ilgili sektörle (enerji gemileri)powor şihp ler ile ilgili bir bölüm bulamadığım için buraya yazıyorum.Bu bilgim ilgili bölümlere kadar iletilirse çok memnun olurum. 25 yıllık elektrik teknisyeniyim,son birkaç yıldır gemilerde elektrikçi ve yağcı gibi görev yapmatayım. denizde çalışabilmek için bütün belge ve sertifikalarım mevcut:pasaport da dahil.ileride işletmeye girecek enerji gemilerinizde şimdikten yapım ve proje aşamasında iken çalışmak isterdim.kendimde elektrik elektronik öğrencisi bir evlat yetiştirmekteyim.gelecekte ülkemize ve evlatlarımıza çok faydalı olacacağını düşündüğüm için altınbaş holding in bu sektörde faaliyet göstermesi çok memnun edici.sagılarımla

  2. selam ben serdar zemin kaydelici operatörüyüm d7 atlas copco operatörüyüm 11 yıl köse oğlu mdencilikde çalıştım kendi isteğimle ayrıldım ve çiftay aşde 4 yıl çalıştım kendi isteğimle ayrıldım 15 yıldır bu makineleri kollanıyorum sizlerle yurt ici yurtdışı şalışmak isterim saygılarımla

  3. merhaba daha önce star gold firmasında 4 yıl atölye sorumlulugu yaptım 1995 yılından beri bu meslegin içindeyim bu meslekte kendime güveniyorum ve sizinle çalışmak istiyorum sizde uygun görürseniz gelip görüşmek isterim saygılarımla.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*