Altınay Robot İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

altınay-logo

Altınay Robot İş Başvuru Formu

Altınay Robot İş Başvurusu yaparak Altınay Robot’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Altınay Robot iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İşe Alım Süreci

İşe Alım sürecimiz, Şirketimiz’e elektronik ortamda ulaştırılan başvuruların değerlendirilmesi ile başlar. Özgeçmiş üzerinden yapılacak ön elemelerin ardından belirlenen yetkinliklere sahip adaylar iş görüşmelerine çağırılırlar. Aranan pozisyona en uygun adayı belirleyebilmek için İnsan Kaynakları ve ilgili Bölüm Yöneticileri, işe alım sürecinde işbirliği yaparlar ve Davranışa Odaklı Görüşme Teknikleri kullanılarak adayların bilgi ve becerileri görüşmeler sırasında sorgulanır. Görüşmeler, ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilecek farklı ölçme ve değerlendirme araçları ile desteklenir. İşe alım yapılması planlanan pozisyona uygun aday yerleştirildiğinde ise diğer adaylarımıza telefon ya da elektronik posta vasıtasıyla mutlaka geri dönüş yaparız.

Bize Başvurmak istiyorsanız; internet sitemizde yer alan “Açık Pozisyonlar” başlığı altında niteliklerinize uygun bir pozisyona başvurabilir; Ya da Genel İş Başvurusu da yapabilirsiniz. Genel iş başvurusunda bulunduğunuzda özgeçmişiniz otomatik olarak aday havuzumuza alınacak ve niteliklerinize uygun bir pozisyon oluşması durumunda sizinle irtibata geçilecektir.

Açık pozisyonlar için tıklayınız.

Genel başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*