Alp Havacılık İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Alp Havacılık İş Başvuru Formu

Alp Havacılık İş Başvurusu yaparak Alp Havacılık’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Alp Havacılık iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Alp Havacılık, Havacılık ve Uzay sanayisine münhasır ve bu sanayinin yüksek kalite, mühendislik ve üretim standartları altında, ağırlıklı olarak uçuş kritik/döner komponent, asamble ve alt sistem imalatı yapan bir özel teşebbüs firmasıdır. Alp Havacılık, müşterilerin kalite ve zamanında teslim beklentilerinin arttığı küresel arenada, etkin operasyonları, yalın üretim yöntemleri, güçlü kalite, mühendislik ve test altyapısı sayesinde başarıyla rekabet etmekte, sektörün dünya liderleri ile önde gelen programlarda işbirliği yapmaktadır.

Alp Havacılık, tamamı Türk vatandaşı beşyüze yakın personeli, yüzden fazla yeni nesil çok eksenli takım tezgahı, CMM kalite kontrol teçhizatları, onlarca özel işlem, proses, kaplama, tahribatsız muayene hattı, test ve laboratuar kabiliyetleri ile eşsiz bir konuma sahiptir. Alp Havacılık titanyum, aluminyum, çelik, paslanmaz çelik, bakır alaşımları ve süper alaşımların işlenmesinde çok geniş çaplı deneyime sahiptir. Bilhassa titanyum alanında dünyanın önde gelen havacılık firmaları arasındadır.

Alp Havacılık Türkiye Havacılık ve Uzay Sanayii ihracatının yüzde 20`sinden fazlasını tek başına gerçekleştirmektedir.

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi`nde yerleşik olan Alp Havacılık, 23.500 m²`lik modern tesislerinde faaliyet göstermekte olup, 2015 yılına kadar tesislerini 50.000 m²`ye çıkarmayı planlamıştır.

GENEL BAŞVURU

Sorumluluk almaya istekli, dinamik, ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünce yetkinliği ve iş geliştirme kapasitesi yüksek, sosyal ilişkileri güçlü tüm profesyoneller; başvurularınızı aşağıdaki bağlantılar ile İnsan Kaynakları Departmanımıza iletebilirsiniz. Başarılarla dolu bir çalışma yaşamı dileriz.

Başvuru için tıklayın.

(Visited 20 times, 1 visits today)

10 yorum

  1. ON YILLIK CNC TECRÜBEB VARDIR ÜÇ EKSEN BEŞ EKSEN ÜÇ ARTI İKİ KOÇ KAFA

    YEDİ EKSE KAYAR OTOMAT CNC TİTANYUM İLKONEL VASPOLAY GİBİ HAVACILIK

    SEKTÖRÜNDE HİZMETLERDE BULUNDUM AYCAN HAVACILIK İMALAT USTA BAŞIYDIM

    AYCAN HAVACILIKTA SEKİZ YIL HİZMETTE BULUNDUM CNC KONTROL ÜNÜTESİDE

    SİMENS HAYDANAY FANUK KONTROL ÜNÜTELERİNİ KULLANDIM

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*