Alarko İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

ALARKO HOLDİNG PERSONEL ALIMI VE İŞ BAVURULARI

1954 yılından bu yana ticaret hayatına devam eden ve 1973 yılında bu zaman kadar sağladığı büyük başarılar nedeniyle Holdingleşme adımını atmış olan Alarko Holding, ülkemizin en değerli firmaları arasında yerini almaktadır.  Alarko Holding’in belirli dönemlerde yayınlamış olduğu Alarko Holding iş ilanları ile de önemli ölçüde istihdam yaratmaktadır.

Alarko Holding Kariyer Fırsatları ve Çalışma Ortamı

Çalışanlarının %9,85’i yönetici olan firmanın çalışma koşulları da oldukça iyidir. Alarko’da öncelikli olarak her çalışanın Alarko’nun ana ilkelerini yaşayarak içselleştireceği bir ortam yaratılır. Personellerine eğitim vererek kariyer gelişimine katkı sağlamaya çalışan firma bunun yanı sıra sosyal aktivitelerde de oldukça aktif bir rol oynamaktadır. Alarko İstikbal Kulübü bünyesinde düzenlenen sosyal etkinlikler ile çalışanların sosyal hayatlarına katkı sağlanır.

Alarko Holding Staj Olanakları

Yaz staj dönemi bulunan firmanın staj programı Temmuz-Ağustos-Eylül aylarını kapsamakta ve bazı şartları bulunmaktadır. Bu şartlar şunlardır:

  • Öğrenimi devam eden yüksekokul ve lisans öğrencilerine yaz stajı olanağı tanınmaktadır.
  • Şantiye ve Yurt dışı haricinde tüm gruplarda yönetim ve mühendislik alanında staj imkânı bulunmaktadır.
  • Staj yapmak isteyen öğrencilerin öğrenimleri gereği stajlarının zorunlu olması gerekmektedir.

Alarko Holding İş İlanları

Alarko Holding işe alım politikasında iş başvurularını kendi sitesi üzerinden toplamaktadır. Internet üzerinden Alarko Carrier’a yapılan başvurular Alarko Holding “İş Başvurusu Havuzu” n da toplanırken yapılan başvurular Alarko Carrier ve Alarko Holding’e bağlı tüm şirketlerin İnsan Kaynakları Bölümüne gitmekte de departman tarafınca incelenmektedir. Fakat iş ilanlarına başvuran kişi mutlaka Alarko Carrier tercih ediyorsa bunun iş başvuru formunda belirtmesi gerekir.

İş Başvuru Formu

Alarko Holding https://www.alarko.com.tr/tr/insan-kaynaklari/kariyer-olanaklari adresi üzerinden açık pozisyonları yayınlamaktadır. Eğer aradığınız pozisyon boş ise ilanın üzerine tıklayarak başvuru formunu doldurabilir ve iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1ERP Uzmanıİstanbul (Avr.)
Beşiktaş
2Enerji Uzmanıİstanbul (Avr.)
Beşiktaş
3Saha DenetçisiKırşehir
Konya
Nevşehir
Niğde
Aksaray
Karaman
4İK Analitik Uzmanıİstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

1 yorum

  1. mrb ben ferdi biçer exkavatör operatörüm kazakistan aktav şantiyesinde görev yaptım yine sizinle çalışmak isterim saygılarımla arzederim 0554 192 49 79

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*