Aktif Bank İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

aktifbank

Aktif Bank İş Başvuru Formu

Aktif Bank İş Başvurusu yaparak Aktif Bank’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Aktif Bank iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Deneyimsiz adaylar

Üniversiteden yeni mezun olmuş veya bankacılık alanında tecrübesi bulunmayan adaylar, Bankamız Şube veya Genel Müdürlük birimlerinin ihtiyaçları kapsamında değerlendirilmektedir. Bu kadrolara katılacak adaylara öncelikle genel yetenek ve yabancı dil testleri uygulanır. Daha sonra mülakata alınan adaylar, bankanın gereksinimlerine ve adayın niteliklerine göre uygun bölümlere yerleştirilirler. Deneyimsiz adaylarda aranan temel nitelikler aşağıda belirtilmiştir.

  • Deneyimsiz adaylar için 28 yaşını geçmemiş olmak,
  • Üniversite mezunu olmak,
  • Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak veya en az iki yıl tecilli olmak.

Deneyimli adaylar

Deneyimli çalışanlara yönelik alımlarımız ile, Bankamızın ihtiyaçları doğrultusunda, sektörde konusunda uzman profesyonellerin de aramıza katılmalarını sağlıyoruz. Deneyimli adayların alım süreci, görüşmeler ve kişilik envanteri uygulanarak gerçekleştirilmektedir.

Stajyer

Bankacılık sektörünü ve Bankamızı tanımak isteyen 4 yıllık üniversitelerin 3. veya 4. sınıf öğrencileri ile Meslek Yüksek Okullarının Bankacılık ile ilgili bölümlerinde okuyan son sınıf öğrencilerine, Şube ve Genel Müdürlük birimlerinde staj olanağı sağlanmaktadır. Seçilen stajyerlerin öğrenimleri sonrasında Banka’da değerlendirilebilecek niteliklere sahip olmaları aranmaktadır.

Ayrıca, “3308 nolu Mesleki Eğitim Kanunu” uyarınca, Ticaret Lisesi son sınıf öğrencilerine bu kanunun ilgili hükümlerine göre beceri eğitimi olanağı tanınmaktadır. Bu kapsamdaki öğrencilerin staj dönemi, öğretim yılı süresidir.

Staj başvurusu yapmak için “İş Başvurusu” bölümünde yer alan staj başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir.

İş başvuru formu için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*