Aksoy Hastanesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Aksoy Hastanesi personel alımı yapacak!

Aksoy Hastanesi iş başvurusu yaparak sizde Aksoy Hastanesi ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Aksoy Hastanesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Aksoy Hastanesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Aksoy Hastanesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Dermatoloji, Kadın Doğum, Dahiliye, Çocuk Hastalıkları, KBB, Genel Cerrahi ve Ortopedi Poliklinikleri, Radyoloji ve Biyokimya birimleri ile en mükemmel teşhis ve tedaviye imkan sağlamaktadır.

Ultrason, tomografi ve laboratuar tetkikleri en hızlı ve modern şekilde yapılmaktadır. Erişkin karın içi, troid, gebe ultrason muayenesi, çocuk kalça çıkığı ultrasonu hastanemizde uzmanlar tarafından yapılmaktadır. Bilgisayarlı tomografi uzman ve teknisyenleri tüm acil ve normal durumlarda size hizmet etmektedir. Laboratuar hizmetleri en gelişmiş kitlerle çalışmakta, gereğinde konusunda uzman laboratuar merkezleri ile işbirliği yapmaktadır.

Ameliyathane, bebek odası ve yoğun bakım bölümleri cerrahi birimlerinin ayrılmaz birer parçası olarak yine en modern cihazlarla sizlere hizmet vermektedir. Ameliyathane ekibi uzman ve teknisyen kadrosu ile her yaştan hastanın ameliyatlarını başarı ile yürütmektedir.

En son teknikler ve cihazlar ile bebek ve yaşlı olsun güvenli operasyon koşulları sağlamaktadır. Genel rejonel anestezi altında açık veya endoskopik ameliyatlar dahil istenen tüm operasyonlar gerçekleştirilmektedir.

Bebek odası uzman bebek hemşireleri ile bebek hasta, sezaryen ve normal doğum yeni doğanlarına güvenle bakım vermektedir. Yoğun bakım birimi sayesinde ameliyat sonrası bakım güvence altına alınmıştır.

Hastanemiz 7 kat ve 40’a yakın odası ile sağlık ve konforun en mükemmel uyumunu sergilemektedir. Sürekli yenilenen katlarımızda bulunan normal ve suit odalarımız sizlerin memnuniyeti için hazır bulunmaktadır.

Hastanemiz ulaşım kolaylığı açısından çevreyolu ve metro istasyonlarına yürüme mesafesinde, modern alışveriş merkezleri ile çevrili, kendi otopark sahası ile 24 saat kaliteli hizmet vermektedir.

Sağlığınız bizim için önemlidir!

Kariyer ve İşe Alım Süreci:

Başvuru süreciniz, web sayfamızdan, özgeçmişinizin bize ulaşması ile başlar. Başvurduğunuz pozisyonlarla nitelikleriniz eşleştirilerek ön değerlendirme yapılır. Ön değerlendirmede pozisyona uygun görülen kişiler birebir görüşmeye davet edilir.

Sitemize yapmış olduğunuz başvurular Aksoy Group ve başvurunun yapıldığı ilgili grup şirketlerinin İnsan Kaynakları tarafından görüntülenebilecek olup tüm başvurular gizlilik esası içinde değerlendirilecektir.

İş başvurularınız için cv’nizi ik@aksoygroup.com adresine başvurduğunuz pozisyon ve şirket bilgisi ile birlikte iletebilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*