Aksa Enerji İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

aksa-enerji

Aksa Enerji İş Başvuru Formu

Aksa Enerji İş Başvurusu yaparak Aksa Enerji ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Aksa Enerji iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1997 yılında kurulan Aksa Enerji, 1998 yılında Türkiye’nin ilk Biyogaz Santrali’ni Bursa’da faaliyete geçirmiştir. Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yaşanan elektrik arzı sıkıntısını gidermek amacıyla Hakkâri ve Mardin illerinde kısa zamanda çeşitli güçlerde enerji santralleri kurarak elektrik üreten ve zaman içerisinde yatırımlarını çeşitlendiren Aksa Enerji, yurtiçinde ve yurtdışında, Fuel Oil Santralleri, Doğalgaz Santralleri, Rüzgar Santralleri ve Hidroelektrik Santralleri kurarak elektrik enerjisi üretiminde ülkenin önde gelen enerji şirketlerinden biri olmuştur. Ali Metin Kazancı Antalya Doğalgaz  Kombine Çevrim Santrali’nin 2008’de devreye girmesi ile Aksa Enerji elektrik enerjisi üretiminde kurulu güç bakımından Türkiye’nin en önemli enerji şirketleri arasında liderlik yarışına katılmıştır. Aksa Enerji bugün, 1500 MW’ı aşan kurulu kapasitesi ile sektörün en büyük serbest elektrik üreticisidir.

İnsan Kaynakları

Aksa Enerji erişmek istediği yüksek hedeflere en kaliteli insan gücüne sahip olarak ulaşacağının bilinci ile iyi eğitimli, yetenekli ve başarılı kişilerin istihdamına öncelik vermektedir. İstihdamda sadece o anda açık bulunan kadro ihtiyacının giderilmesi değil, uzun vadeli şirket hedefleri birlikte değerlendirilmektedir. Aksa Enerji çalışan herkesin birbirine saygı duyduğu, istihdamdan başlayarak eğitim ve geliştirmenin sürdürüldüğü, çabaların ödüllendirildiği ve başarıların takdir edildiği bir şirkettir. Kural olarak personel ihtiyacı öncelikle şirketin mevcut personel kaynakları ile karşılanır. Kaynaklardan terfi, nakil yoluyla karşılanmayan personel açığını doldurmak üzere yeni personel alımı için şirket dışı kaynaklara başvurulur.

Buraya tıklayarak iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

4 yorum

 1. gürol teknik ve gürbağ inşaatında 1987 de şanlıurfa tünelinde çelik kalıp ve beton formeni olarak görev aldım . 1992de dicle kralkızı barajında formen olarak görev aldım .1993-1995 da kürtün barajı karayollarında görev aldım 1995-2002 osmaniye düzici berke barajı enerji ve dolusavak tünellerinde beton ve çelik kalıp formeni olarak çalıştım 2002-2004 artin deriner barajında çalıştım.2008 kolin inşaat atık su tünelinde formen olarak görev aldım . 2009-2011 muradiye dedeman hes mim mühendislik aş. iletm kanalı ve enerji tünelinde beton kaplama işlerinde formen olarak görev bereket enerji adana kozan göktaş1 göktaş2 enerji tüneli beton kaplama işlerinde görev aldım
  05437650742 not:ekip kurabilirim

 2. ben 15 yıldır eskavatör operatörüyüm E+G belgem var çalıştım yerler GAMA holding rusya. MUAMMAR ARABİ yabancı firma libya, AİMKLŞ azerbaycan devleti yabancı firma altın madeni, SUMMA holding güney amerika venezuela, ARSEL BİTİ ortak işi pırojesi libya tel 0539 2674863

 3. Ben 36 yildir sanayi geçmişim vardır 2005 yilindan itibaren celik konstrüksiyon isi işi yapıyorum çalıştığım
  Firmalar
  Teknotes a.s termik santral imalati bolu gerede
  Ekon prokon komur degirmeni imalati
  Gulermak golbasi ank çelik konstrüksiyon imalat
  Norm mak çimento fabrikası yapimi
  Yeni gun inşaat japoma stadyum kamerun
  Pyes insaat bitlis viyadük imalat montajı
  Hala isimiz devam ediyor saygılarımla

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*