Akpet Gaz İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

akpet

Akpet Gaz İş Başvuru Formu

Akpet Gaz İş Başvurusu yaparak Akpet Gaz’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Akpet Gaz iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Akpet Gaz, kurulduğu günden bu yana sürekli olarak teknolojik gelişime açık, rekabetçi ve müşteri memnuniyeti odaklı felsefesi rehberliğinde tüketiciye güvenli, kaliteli ve standartlara uygun hizmet vermektedir. 

Akpet Gaz, LPG sektörünün en dinamik ve öncü şirketleri arasında yer almakta olup LPG’nin temini, stoklanması, dolumu faaliyetlerinin yanı sıra LPG’nin tüplü gaz, dökme gaz ve otogaz olarak dağıtımı konularında ulusal çapta faaliyet göstermektedir.

Akpet Gaz, tam donanımlı ve dünya standartlarındaki LPG dağıtım araçlarıyla 365 gün 24 saat aralıksız Türkiye genelindeki bayi ve müşterilerine ikmal yapmaktadır. 

Akpet Gaz‘ın Şanlıurfa’da tüp dolum, Kırıkkale, Samsun ve İzmir’de LPG depolama ve dolum tesisleri , Adana ve Şanlıurfa’da CNG depolama ve dolum tesisleri bulunmaktadır. 

Akpet Gaz, 2010 yılı son çeyreğinde devreye aldığı Samsun LPG depolama ve dolum tesisinin faaliyete geçirilmesi ile birlikte bölgede LPG ithalatı ve diğer dağıtım firmalarına toptan satış hizmeti vermeye başlamıştır. 

Açık Pozisyonlar

İlan Tarihi      Pozisyon            Şehir
20.05.2014 Genel Başvuru Türkiye
20.05.2014 Yazılım Mühendisi İstanbul(Avr.)
20.05.2014 SAP Uzmanı İstanbul(Avr.)
20.05.2014 Sistem Yöneticisi İstanbul(Avr.)

Buradan açık pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*