Akım Metal İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

akım-metal

Akım Metal İş Başvuru Formu

Akım Metal İş Başvurusu yaparak Akım Metal’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Akım Metal iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

43 yılı aşkın işleme tecrübesine sahip Akım Metal, Tuzla–İstanbul’daki işletmesinde beyaz eşya, otomotiv ve endüstriyel motor sektörlerine metal işleme ve metal enjeksiyon ile parça imalatı yapmaktadır.
Müşteri odaklı çalışan firmamızda, kalite, maliyet ve zamanında teslimat ana prensipleri oluşturmaktadır. Hammadde girişinden mamul çıkışına kadar olan her adımda uygulanan kontrol sistemleri, laboratuar deneyleri, ürünlere yönelik denetim testleriyle mamul kalitesi güvence altına alınmıştır.

İnsan Kaynak Odaklı Yönetim

Bizlerle çalışan arkadaşlarımız, geleceklerini beklentilerine göre şekillendirirken, yürütmekte oldukları görevlerinde başarılarını ve verimlerini artırıcı fırsatları yaratmak temel yaklaşımımızdır.

Şirketimiz; insan odaklı yönetim anlayışı içerisinde, çalışanlarımıza kurum içi ve dışından verdiğimiz eğitimlerle birlikte, onların kendilerini geliştirme düzeyleri,kişilik özellikleri ve üst düzeylere gelme azimleri dikkate alınarak kariyer planlarına yön vermektedir.İhtiyaçların karşılanmasında öncelik Şirket içi insan kaynağından yararlanmaktır.

Tarafsız ve fırsat eşitliği anlayışıyla kariyer yönetimi yaparak, bir yandan kişilerin performans ve motivasyonlarını en üst düzeyde tutmak ve diğer yandan şirketin uzun vadeli hedeflerini gerçekleştirmesini sağlamak temel hedefimizdir.

Çalışan profilimiz; değişim ve gelişime açık, işini seven, ekip çalışmasına takım ruhuna inanan, etik değerlere sahip, müşteri odaklı, sosyal sorumluluk duyarlılığı yüksek insan kaynağıdır.

Açık Pozisyonlar

  • Sekreter
  • Elektronik Kart Üretim Personeli
  • Elektrik&Elektronik Ar-Ge Mühendisleri
  • İnsan Kaynakları Personeli
  • Teknik Ressam
  • Bütçe ve Maliyetlendirme Uzmanı
  • Üretim Planlama Sorumlusu
  • Kalite Güvence Yöneticisi
  • Bakım Yöneticisi

Akım Metal başvuru formu için tıklayınız.

(Visited 4 times, 1 visits today)
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

1 yorum

  1. sayın yönetiçilerim ben mustafa gürbüz 27 yıdır çeşitli firmalarda çalıştım otomomotif beyaz eşya parçaları ve çekik tençere gibil işlerde bulundum hidrolik eksantirik giyotin punta daire firiksiyn gibil makinaları kullançıraklık ustalık ve usta başılıgı yaptım şimdi işsizim sizde uykun görürseniz sizlerle çalışmak isterim şünkü şirketinizi yakından takip ediyorum ilkelive dürüz çalışmanız oldugunu görüyorum onun için sizlerin şirketinde çalışmak isterim saykılarımla

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*