AKE İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

ake-logo

AKE İş Başvuru Formu

AKE İş Başvurusu yaparak AKE’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda AKE iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

AKE, hayatın içindeki seviye ve engelleri ortadan kaldıran çözümler sunuyor.

Kişisel beklentilere uygun, yeni çağın teknolojileri ile birleşerek üretilen AKE Asansör Kabinleri; iç mimari, resim, sanat ve endüstriyel tasarımların neredeyse tümünü içeriyor.

AKE, hem dünya standartlarında hem de kendi ülke kültürümüzün yarattığı insan trafiği ve alışkanlıklarına uygun ¨kolay montaj ve çoklu ayarlanabilme¨ özelliklerine sahip tam otomatik kapılar üretmektedir.

İşe Alım Politikası

AKE ailesine katılarak kariyerinizde yeni bir başlangıç yapmak ister misiniz?

AKE’nin varoluş kaynağı, çalışanlardır. Çalışanlarımızın kalitesi AKE’nin ürün ve hizmet kalitesinin en büyük güvencesidir.

İnsan kaynaklarına yaklaşımımızdaki temel anlayış; çalışanlarımızın memnuniyeti, yaratıcılıklarının harekete geçirildiği verimli çalışma ortamlarının yaratılması, takım anlayışı içinde eşgüdümlü hareket edebilme, öneriler geliştirme ve gerçekçi karar verebilme becerilerini geliştirmeyi esas almaktır.

Şirketimize ik@ake.com.tr adresine özgeçmiş göndererek, kariyer.net veya bazı gazetelerde yer alan ilanlarımızda belirteceğimiz şekilde de başvurabilirsiniz. Başvuran adayların özgeçmişleri öncelikle insan kaynakları tarafından değerlendirilir. Adaylar, değerlendirme sonrasında ön görüşmeye davet edilir. Ön görüşme sonucunda, işe uygun bulunan adaylar ilgili birimin yöneticisi ile bir görüşmeye daha çağrılır.

İki ya da üç aşamada gerçekleşen bu görüşmeler sonucunda uygun bulunan adaylar işe alınır. Söz konusu süreç açık pozisyon kapatılıncaya kadar sürdürülür. Başvurunuz özenle değerlendirilecektir. Bir ilanımıza başvurduysanız sonuç ile ilgili bilgilendirme yapılacaktır.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                           Şehir
Stajyer Mühendis                              İstanbul(Avr.)
Dış Ticaret Bölge Satış Sorumlusu  İstanbul(Avr.)
Saha Mühendisi                                 İstanbul(Avr.)
Teknik Servis Müdürü                     İstanbul(Avr.)

İş başvuru formu için tıklayınız.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*