Akbaş Holding İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

akbaş-holding

Akbaş Holding İş Başvuru Formu

Akbaş Holding İş Başvurusu yaparak Akbaş Holding’ in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Akbaş Holding iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1962 yılının soğuk kış günlerinde bir dokuma atölyesi ile atıldı AKBAŞ HOLDİNG’ in temelleri… O yılların sınırlı imkanlarını engel olarak görmeyen, ipliğe ve kumaşa tutkuyla bağlı Erol Akbaş, bugün dünya markalarının stratejik iş ortağı haline gelen, ürettikleri dünya pazarlarında işlem gören, tekstilden enerjiye, gıdadan turizme beş farklı sektörde katma değer ve istihdam oluşturan uluslar arası arenada rekabet edebilen bir şirketler grubunun ilk kıvılcımını yaktı…

AKBAŞ HOLDİNG’ i var eden “yaşama değer sunma” ilkesi faaliyet gösterdiği her sektörde şirketlerini öncü yaptı, güçlü kıldı! Sadece Akbaşlar Tekstil, 2012 yılında 217 milyon 169 bin 375 liralık üretimden satış rakamıyla Türkiye’nin ilk 500 şirketi arasında 383.sırada yer aldı. AKBAŞ HOLDİNG yaşamdan aldığı enerjiyle, dünya için üretiyor, dünya için geliştiriyor, yaşama saygılı, çevreye duyarlı sürdürülebilir projelere imza atıyor!

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                            Şehir
Yurt Dışı Kumaş Müşteri Temsilcisi Bursa
Modelist                                Bursa Akbaşlar Tekstil
Muhasebe Uzmanı              Bursa Akbaş Holding
Maliyet Muhasebesi Uzmanı Bursa Akbaşlar Tekstil
Ziyafet&Toplantı Satış Elemanı Bursa Gönlüferah Hotel
Kalite Dokümantasyon Sorumlusu Bursa Akbaşlar Tekstil
SAP ABAP Uzmanı              Bursa, İstanbul AKBAŞ HOLDİNG
Özel Güvenlik Elemanı        Bursa AKBAŞ HOLDİNG
Yetiştirilmek Üzere Üretim Elemanı Bursa Akbaşlar Tekstil
Düz Boya Jet Operatörü     Bursa Akbaşlar Tekstil Enerji San.
Maliyetlendirme Elemanı   Bursa AKBAŞLAR TEKSTİL

Bize Katılın

Bizimle çalışmak için; AKBAŞ HOLDİNG ’e gelerek direkt başvuru yapabilir, aşağıda yer alan ilanlarımıza başvuru yapabilir ya da insankaynaklari@akbaslar.com e-posta adresimize CV ni zi gönderebilirsiniz.

• Başvuru yapmak için lütfen pozisyon adı seçiniz.
• Açık pozisyonlarda aradığınız kriterlere uygun bir ilan olmaması durumunda, ‘Genel Başvuru’ seçeneğini kullanabilirsiniz.

 Açık pozisyonlar için tıklayınız.

1 yorum

  1. T.S.K.DEN 2012 EYLÜLÜNDE ALBAY RÜTBESİNDE EMEKLİ OLDUM.T.S.K. DE LOJİSTİK YÖNETİMİ İLE İLGİLİ 30 YILLIK BİR DENEYİME SAHİBİM.2000 -2012 YILLARI ARASINDA 4 ÜNCÜ KOLORDU İHALE KOMİSYON BAŞKANLIĞI,MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI İÇ TEDARİK DAYRE BAŞKANLIĞI SATINALMA SEKRETERLİĞİ,KIBRIS BARIŞ K.K LIĞINDA İHALE KOMİSYON BAŞKANLIĞI,GÜLHANE ASKERİ HASTAHANESİNDE İHALE KOMİSYON BAŞKANLIĞI YAPTIM.ANKARA İLİNDE İKAMET ETMEKTEYİM.HOLDİNGİN İLGİ ALANLARINI İNCELEDİM VE İHTİYACINIZ OLDUĞU TAKTİRDE SİZİN BÜNYENİZDE DENEYİMLERİMİ DEĞERLENDİRMEK İSTİYORUM. SAYGILARIMLA.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*