Akbank Staj Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

staj

Akbank staj başvurusu başlıyor!

Akbank’ta staj imkanı için öğrenciler Akbank’ın web sitesinden veya diğer başvuru kaynaklarından staj başvurusu yapabilecekler. Akbank staj ilanlarını haberimiz devamında bulabilirsiniz.

Sizlerde bankada staj yapmak istiyorsanız Akbank kariyer sitesine hemen girerek sizin alanınıza uygun departman için Akbank staj başvuru  formunu doldurup kariyerinizin ilk adımını atınız. Akbank staj başvurusunda kimler başvuruda bulunabilecek? Örgün eğitim veren üniversitelerin 2. veya 3. sınıf öğrencileri ile yüksek lisans öğrencileri başvuru yapabilecektir. Ancak stajyer öğrenci yerleştirilmelerinde öncelik 3. sınıf öğrencilerine verildiğini söylemekte fayda var. Staj programı Temmuz-Eylül ayları arasında düzenlenmektedir.

Stajı tam zamanlı minimum 1 ay ya da maksimum 3 ay ilgili birim ve alanlarda yapabilmektedir. Stajyer olma hakkı kazanan öğrencilerin yapılan ihtiyaç analizi doğrultusunda değerlendirilir uygun birimlerde staj yapmaya hak kazanacaktır. Üniversite öğrencileri için kaçınılmaz fırsat olan bankacılık stajları kariyeri için ve gelecekte CV için önemli nitelikte işler arasında gösterilmektedir. Bu yüzden üniversite öğrencileri için kaçınılmaz fırsatlarından bir tanesi bankacılık stajlarıdır.

Akbank staj başvuru haberleri aracılığıyla staj başvuru formunu doldurup sizlerde kariyeriniz için ilk adımı atabilirsiniz. Staj konusunda şanslı olduğunuz bir noktadan bahsetmek gerekirse, stajınızı genel müdürlük alanlarında yapabileceksiniz.

Buradan gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

(Visited 3 times, 2 visits today)

13 yorum

 1. Ticaret Meslek lisesi bilişim bölümü son sınıf öğrencisiyim.staj yapmam gerekiyor.sizinle çalışıp kendimi geliştirmek isterim.yardımcı olursanız sevinirim.tşk
  05350465068

 2. Dokuz Eylül Üniversitesi 3.sınıf bilgisayar mühendisi öğrencisiyim.Yazılım stajı yapmak istiyorum.Veri tabanı yönetim sistemleri konusunda ilgiliyim..

 3. Afyon Kocatepe Üniversitesi 3.sınıf öğrencisiyim bankacılık hayatında ilk deneyimimi AKBANK’da gerceklerştirmek istiyorum.Burada kazanacağım deneyim ve tecrübeleri iş hayatına atıldığımda eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmek ve kendimi daha fazla geliştirmek için BOLU,ANKARA,TEKİRDAĞ şubelerinizde staj yapmak istiyorum.Geleceğe yönelik emin adım atabilmek için sizlerle birlikde olmak istiyorum.Gereğini bilgileriize arz ederim .

 4. çankırı karatekin üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü birinci sınıf ögrencisiyim bu dönem yapmak zorunda oldugum zorunlu stajım vardır bankanızda yapmak istiyorum gereğini arz ederim

 5. Kırklareli üniversitesi matematık bölümü 1. ögretım 2.sınıf ögrencisiyim teorik aldıgım egitimleri uygulamalı bir sekilde yansıtmak ,firmanıza katkı saglamak ve kendimi geliştirmek istiyorum.istanbul ,giresun ve kırklareli subelerizde staj yapmak istiyorum .Geregının yapılmasını arz ederim.
  05414287328

 6. mrb. inonu universitesi iibf. fakyltesinden isletme ogrencisiyim. banka alarinda uzmanlasmak istiyorum. gaziantep subenizde. yaz. stajimi yapmak. istiyorum. gereginin. yapilmasimi arz. ederim. tesekkurler.

 7. mugla sıtkı koçman üniversitesinde okuyorum 1. sınıfım muhasebe ve vergi uygulamaları bölümü okuyorum zorunlu 40 iş gunu stajımı bankanızda yapmak istiyorum .gereğinin yapılmasını arz ederim .

 8. Merhaba Akdeniz Üniversitesi İşletme 3.sınıf Farabi öğrencisiym bir dönemlik geldim. Gaziantep Üniversitesinde okuyorum ve zorunlu stajım var. Bankanızda stajımı yapmak istiyorum benim için iyi bir deneyim olacağına inanıyorum Teşekkürler.

 9. Ankara Yenimahalle Anadolu Tic. Meslek Lisesi Bilğisayarlı Muhase Bölümü son sınıf öğrencisiyim 2015-2016 Eğitim Öğretim yılında zorunlu stajım var Bankanız bünyesinde Ankara şuberinizin birinde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*