Akbank Gişe Yetkilisi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

akbank

Akbank Gişe Yetkilisi İş Başvuru Formu

Akbank İş Başvurusu yaparak Akbank’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Akbank iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Akbank’lı Olmak

Akbank’ın en büyük yatırımı “insan”dır. En iyi teknolojiyi kullanan, güvenli, istikrarlı, sağlam bir yapı içerisinde, çalışkan, dinamik, yaratıcı, inisiyatif sahibi, yasalara uyan, dürüst Akbank’lılar arasına katılabilmek bir ayrıcalıktır.

Gelin, bu ayrıcalığı siz de yaşayın!

Bankamızın işe alım sistemi 16.02.2009 tarihi itibarı ile yenilenmiştir. Akbank işe alım sürecinde değerlendirilebilmeniz için, eski sistemde özgeçmiş oluşturmuş olsanız dahi, yeni sistemimizden “Yeni Üye” girişi yapmanız gerekmektedir.

Deneyimli İşe Alımlar

Kadro ihtiyaçlarımız doğrultusunda deneyimli personel alımı yapılmaktadır.

Adaylarda Aranan Özellikler

  • Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren bölümlerinden mezun olmak.
  • Konusunda deneyim sahibi olmak.
  • Pozisyonun gerektirdiği teknik ve fonksiyonel yetkinliklere sahip olmak.

Akbank, sadece bulunduğu sektörde değil, ülkemizdeki tüm sektörlerde her yönüyle örnek gösterilen bir kurumdur.

Güçlü sermaye yapımız, istikrarlı ve etkin yönetimimiz, disiplinli, çalışkan ve Bankamıza bağlı personelimiz, yasa ve kurallara bağlılığımız, müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmet, bizi örnek bir kurum yapan, Akbank yapan özelliklerimizdir.

Akbank’lı olmak demek;
Penceresi dünyaya açık olan, her dönemde Türkiye’ye ve dünyaya güven veren, en iyi teknolojilere, en iyi hizmetlere, en çağdaş ürünlere yatırım yapan bir bankada çalışmak demektir.

Akbank olarak amacımız;
Personelimizin yetenekleri ve becerileri ölçüsünde gelişmesine katkıda bulunacak kaynakları sunmak; fikirlerini paylaşabileceği iletişimi sağlamak; mükemmellik, yaratıcılık ve kaliteyi destekleyen ortamı yaratmaktır.

Akbank’ın çalışkan, yaratıcı, dinamik, inisiyatif sahibi, yasalara uyan, dürüst çalışanları arasına katılın, Akbank’lı olmanın ayrıcalıklarını yaşayın. Ülke ekonomisi için önemli bir bankada görev yapmanın sorumluluğunu taşıyarak, Akbank’ın her başarısının arkasında yerinizi alın.

Başvuru için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*