Akbank Engelli Personel İş Başvuru Formu ve İş İlanı 2020

Akbank engelli gişe memuru ve çağrı merkezi görevlisi alacağını duyurdu. Alım yapacağı iller ve başvuru ile ilgili bilgileri sizin için topladığımız yazımızda bulabilirsiniz.

Türkiye’ nin en büyük özel sermayeli bankalarından biri olan Akbank 1948 yılının Ocak ayında kurulmuştur.

Adana ‘da başta Hacı Ömer Sabancı olmak üzere bir grup iş adamı bir araya gelerek bölgede ki pamuk üreticilerini düşünerek onlara finansman destek sağlamak amacı ile kurulmuştur.

Banka yaklaşık olarak 94.000.000.000 $ (dolar) seviyesinde olan aktif büyüklüğü nedeni ile Türkiye ‘nin en büyük bankalarından birisidir. Ek olarak banka 2014 yılında Brand Finance tarafından düzenlenilen Dünya ‘nın en değerli 500 banka markası araştırmalarında üst üste 3 defa Türkiye birincisi olmuştur. Dünya genelinde ise 94.sırada yerini almıştır.

Akbank Bankacılık Merkezi, Sabancı Center, Adana, Ankara, Balıkesir, Bursa, İstanbul, İzmir ve Trabzon’da engelli personel açığı olduğunu  duyurdu.

Başvuru yapacak olan engelli çalışma adayları gişe yetkilisi, çağrı merkezinde çağrı merkezi yetkilisi ve genel müdürlükte yer alan farklı birimlerde görevlendirilecektir.

Adaylarda Aranan Özellikler

  • Alanında deneyimi olmayan adaylar için 35 yaşını aşmamış,
  • En az lise mezunu,
  • En az %40 oranında engel raporu bulunan ve güncel raporunu birebir görüşmeler sırasında paylaşabilecek olan adaylar için başvuru linkine tıklayınız. Şimdiden hayırlı olsun.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*